چرا باید اپلیکیشن های خود را بروزرسانی کنیم؟

شاید برای شما هم جمله «آیا مایل هستید این برنامه را به‌روزرسانی کنید» یک علامت خطر باشد که همیشه زمانی که نباید خودنمایی می‌کند و حسابی وقت و اینترنت شما را تلف می‌کند.در این مطلب نگاهی به دلایل بروزرسانی اپلیکیشن های خود خواهیم داشت.
احتمالا بارها گزینه «بعدا» را انتخاب کرده‌اید تا بتوانید زمان بیشتری برای خودتان بخرید اما بالاخره که چی؟ همه به خوبی می‌دانیم تا زمانی که روی «آری» کلیک نکنیم این نوتیفیکشن دست از سرمان بر نخواهد داشت پس بهتر است همان اول قورباغه‌مان را قورت دهیم تا از مواهب آن بهره‌مند شویم. اپلیکیشن‌های پر کاربردی مثل تلگرام در بازه‌های زمانی مختلف آپدیت‌هایی را برای بهبود قابلیت های برنامه‌ خود ارائه می‌کند تا بتواند امکانات خود را ارتقا و امنیت کاربرانشان را افزایش دهد. بنابراین ضروری است که به این پیغام‌ها توجه کنیم و در اسرع وقت به‌روز رسانی اپلیکیشن‌هایمان را در اولویت قرار دهیم. در ادامه در مورد دلایل ارائه آپدیت‌های جدید صحبت خواهیم کرد و اینکه چرا ضروری است که اپلیکیشن‌های خود را آپدیت کنیم.
 
چرا باید اپلیکیشن‌ها را آپدیت کنیم؟
 
در شروع بهتر است اشاره کنیم که اپ‌استورهای خارجی مانند گوگل" class="rpwords_links rpwords_desc" title="گوگل">گوگل‌پلی و اپ‌استور این امکان را به برنامه‌ها می‌دهند تا به طور خودکار و منظم آپدیت شوند و لازم نیست که کاربر شخصا وارد عمل شود. اما متاسفانه اپلیکیشن‌های داخلی نمی‌توانند از این مزیت استفاده کنند، بنابراین کاربران مجبور هستند عملیات به‌روزرسانی را هر بار دستی انجام دهند. اما خبر خوب این است که این به‌روزرسانی‌ها مزایای بسیاری هم برای خودمان دارند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.
 
1- مزایای جدیدی در انتظار شماست
البته یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های به‌روزرسانی افزودن امکانات جدید است. شما با به‌روزرسانی اپلیکیشن خود می‌توانید از مزایای جدیدی که برای کاربران در نظر گرفته شده استفاده کنید.
 
2- امنیت بیشتر، سرعت بالاتر
افزایش امنیت و سرعت یکی از مزایایی به شمار می‌رود که در انتظار کاربرانی است که به طور پیوسته ایپلیکیشن خود را به‌روزرسانی می‌کنند. برنامه‌نویسان تلاش می‌کنند تا در هر نسخه ایرادات و باگ‌های برنامه را برطرف کنند که این امر به بیشتر شدن امنیت کاربران کمک می‌کند و همین طور سرعت برنامه را هم افزایش می‌دهد.هکرها همیشه در کمین اپلیکیشن‌ها هستند و وظیفه برنامه‌نویسان است که از برنامه‌ها و اطلاعات کاربران مواظبت کنند. بنابراین برای امنیت خودتان و افزایش سرعت برنامه‌تان بهتر است که برای به‌روزرسانی اپلیکیشن‌هایتان اقدام کنید.
 
۳. گوشی جدید، اپلیکیشن به‌روز شده!
نرم‌افزارها غالبا از زیرساخت‌هایی استفاده می‌کنند که خودشان در حال آپدیت شدن هستند بنابراین ضروری است که آنها نیز خود را به‌روزرسانی کنند. بنابراین گاهی ممکن است به‌روزرسانی‌ها قابلیت جدیدی را با خود به ارمغان نیاورند اما برای همخوانی با نسخه‌های جدید سیستم‌عامل و خدمات آنها ضروری باشند.
 
۴. رفع مشکلات موجود
رفع مشکلات و خطاهایی که وجود دارد یکی دیگر از وظایف به‌روزرسانی‌هاست. هر برنامه‌ای، هر چند جامع، ایرادات و باگ‌هایی دارد که به مرور زمان خودنمایی می‌کنند. بنابراین با به‌روزرسانی برنامه‌ها می‌توانید از این مشکلات فرار کنید.
 
۵. زیر ساخت‌هایی برای آینده بهتر
یکی دیگر از دلایل به‌روزرسانی اپلیکیشن‌ها آماده‌سازی برای امکانات آینده است. بعضی از به‌روزرسانی‌ها امکانات جدیدی برای اپلیکیشن فراهم نمی‌کنند اما زیرساخت‌های لازم برای امکانات آینده را به ارمغان می‌آورند.
 
 
 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time