سرویس رزرو تاچ سی فعالیت خود را آغاز کرد

تاچ سی در نسخه جدید خود از امکان جدیدی تحت عنوان "رزرو خودرو " رونمایی کرده است. به گفته روابط عمومی تاچ سی، این سامانه سیستم رزرو را یکی از اصلی‌ترین مزایای رقابتی خود می‌داند. 
 
صفار رییس هییت مدیره تاچ سی تاکید دارد که مجموعه آنها قصد تغییر در فرهنگ استفاده از تاکسی‌های آنلاین را دارد و امنیت مسافر و کیفیت اپلیکیشن برایشان مهم است، او به اقداماتی چون گذاشتن سرویس تاچ‌سی چت در برنامه برای عدم تماس رانندگان و دستیابی آنها به شماره مسافرین، ارجاع موارد مشکوک توسط دستیار امنیتی هوشمند مسافر و راننده با کمک هوش مصنوعی به بخش امنیت و حفاظت تاچسی جهت پیگیری اشاره می‌کند. در ادامه هم برای افزایش رضایت کاربران خود سیستم رزرو را اضافه کرده است.
 
در سرویس رزرو، تاچسی تامین خودرو را برای شما گارانتی میکند.
 
  یکی از چالش های پیش رو در حیطه درخواست تاکسی آنلاین، عدم وجود تضمین در پذیرش درخواست مسافر می باشد که بسته به پارامترهای تاثیرگذار در قبول درخواست مسافر مانند ترافیک جریان مسیر، تعداد تقاضای سرویس و عرضه ماشین در منطقه و شرایط جوی و زمانی، احتمال پذیرش سفر توسط سفیران را تحت الشعاع خود قرار می دهد .
 
 در این مواقع مسافرانی که تعجیل یا ذیق وقت دارند، یا در سفرهایی مانند سفر به فرودگاه که زمان بسیار مهم است این موضوع قطعیت در پذیرش درخواست و انجام سفر بسیار با اهمیت میگردد.
 
 دیگر نیازی نیست در ساعات اوج و پرترافیک نگران باشید فقط کافیست از قبل سرویس تاچ سی را برای زمان دلخواه خود رزرو کنید. تاچسی تامین راننده برای شما را گارانتی میکند و در صورت عدم تامین خودرو به شما خسارت پرداخت میکند. به این صورت که به هر دلیل نتوانیم خودرو در زمان خواسته شده برای شما ارسال کنیم یک سفر رایگان برای زمان دلخواه شما هدیه داده میشود.
 
 این سرویس برای زمانی که شما قصد رفتن به فرودگاه دارید بسیار کارآمد خواهد بود.
 
 در صورتی که قصد رفتن به یک جلسه را داشته باشید میتوانید با رزرو خودرو بدون نگرانی سرموقع به جلسه برسید و نگران جای پارک و دیگر موارد نباشید.
 
 
برای دانلود آخرین نسخه تاچ سی اینجا کلیک کنید.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time