همه امکانات گوگل مپ ؛ مختصر و مفید

شنیدید؟ Google Maps یک ویژگی جدید در نسخه Android خود دارد که به شما امکان می دهد مکان هایی مانند کسب و کارها یا رستوران ها را دنبال کنید و اخبار و به روزرسانی های آنها را مانند آنچه که در Instagram یا توییتر دنبال می کنید، دنبال کنید.
بیایید با هم نگاهی بیندازیم به ویژگی ها و امکانات مختلف گوگل مپ؛ اگرچه که به نظر می رسد همه آنها مورد نیاز نیستند و برخی از آنها حتی اضافی هم هستند (فقط آدرس بده و مسیر نشون بده بقیه موارد پیشکش!):
 
اگر شما از ویژگی جدید گوگل مپ خوشتان میاید حرفی نیست، اما برای بسیاری گوگل مپ به نرم افزاری تبدیل شده است که موارد جانبی آن از اصل موضوع بیشتر است.
 
منظورم این است که فقط به لیستی از ویژگی های به ظاهر "مفید" که به این اپ اضافه شده اند، نگاه کنید:
 
 
 
 
 
 
مطمئنا برخی از ویژگی های جدید واقعا مفید هستند مانند یادآوری محل پارک خودروی شما یا پیدا کردن ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی اما ویژگی های غیر مفید نیز کم نیستند!.
 
شاید همین موضوع برای مهاجرت کاربران از گوگل مپ به نقشه اپل کافی باشد، هرچند که این مپ به اندازه گوگل پیچیده یا دقیق نیست. اپل اما در طول دو سال گذشته پیشرفت زیادی در این زمینه داشته است و ویژگی های مفید مانند نقشه برداری های داخلی در مکان هایی مانند فرودگاه ها و مراکز را دارد اما فعلا راه درازی در پیش دارد تا به گوگل برسد.
 

1 نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time