چاپ کردن این صفحه
همه امکانات گوگل مپ ؛ مختصر و مفید

همه امکانات گوگل مپ ؛ مختصر و مفید

شنیدید؟ Google Maps یک ویژگی جدید در نسخه Android خود دارد که به شما امکان می دهد مکان هایی مانند کسب و کارها یا رستوران ها را دنبال کنید و اخبار و به روزرسانی های آنها را مانند آنچه که در Instagram یا توییتر دنبال می کنید، دنبال کنید.
بیایید با هم نگاهی بیندازیم به ویژگی ها و امکانات مختلف گوگل مپ؛ اگرچه که به نظر می رسد همه آنها مورد نیاز نیستند و برخی از آنها حتی اضافی هم هستند (فقط آدرس بده و مسیر نشون بده بقیه موارد پیشکش!):
 
اگر شما از ویژگی جدید گوگل مپ خوشتان میاید حرفی نیست، اما برای بسیاری گوگل مپ به نرم افزاری تبدیل شده است که موارد جانبی آن از اصل موضوع بیشتر است.
 
منظورم این است که فقط به لیستی از ویژگی های به ظاهر "مفید" که به این اپ اضافه شده اند، نگاه کنید:
 
ارسال ETA خود را به دوستان و خانواده در iOS
 
موسیقی خود را در حین حرکت کنترل کنید
 
شام گروهی را برنامه ریزی کنید
 
"تطابق" شما با رستوران ها
 
شارژ باقی مانده باتری خود را با دوستان به اشتراک بگذارید
 
مطمئنا برخی از ویژگی های جدید واقعا مفید هستند مانند یادآوری محل پارک خودروی شما یا پیدا کردن ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی اما ویژگی های غیر مفید نیز کم نیستند!.
 
شاید همین موضوع برای مهاجرت کاربران از گوگل مپ به نقشه اپل کافی باشد، هرچند که این مپ به اندازه گوگل پیچیده یا دقیق نیست. اپل اما در طول دو سال گذشته پیشرفت زیادی در این زمینه داشته است و ویژگی های مفید مانند نقشه برداری های داخلی در مکان هایی مانند فرودگاه ها و مراکز را دارد اما فعلا راه درازی در پیش دارد تا به گوگل برسد.
 
تمامی حقوق محفوظ است - بروزرسانی - آدرس : مشهد - بلوار خیام - خیام ۱۱ - تقاطع فرهاد ۰۵۱۳۷۶۵۱۸۸۱