خدمتی جدید از تاکسی آنلاین تاچسی برای اولین بار در ایران در یلدا رونمایی خواهد شد

تاکسی آنلاین تاچسی که در بیش از 18 شهر ایران فعالیت میکند خبر از مدل جدیدی از ارائه خدمات به صورت اشتراک ماهیانه در اکوسیستم حمل ونقل ایران داد. این شرکت رسمی حمل و نقل طرح ویژه ای تحت عنوان "جشنواره بزرگ یلدایی تاچسی " را برای همه کاربران خود در تمام شهرهای تحت پوشش در نظر گرفته است.
دکتر «احسان صفار خراسانی»، رییس هیات مدیره تاچسی درباره این طرح توضیحاتی ارائه داده است:
“کاربران در این طرح قادر خواهند بود با مشخص کردن مقصد های طلایی خود و پرداخت مبلغی ناچیز بصورت نامحدود به مدت یک ماه بدون پرداخت هزینه در بین این مقاصد رفت و آمد کنند”.
برای استفاده از این طرح کاربران باید در صفحه جشنواره یلدایی وارد شوند و پس از انتخاب مقصد های طلایی خود تاچسی با استفاده از کلان داده های خود یک بسته شگفت انگیز به کاربر ارائه میکند. با استفاده از این بسته کاربران در هزینه رفت و آمد ماهیانه خود صرفه جویی چشمگیری را خواهند داشت و بمدت یکماه نیاز به پرداختی برای رفت و آمد خود نخواهد داشت. تاچسی اعلام کرده در مرحله اول مسافرانی قادر به استفاده از این طرح خواهند بود که حداقل 50 امتیاز تاچسی داشته باشند
 
نحوه کسب امتیاز چگونه است و کاربر با چند سفر میتواند این 50 امتیاز را بدست آورد؟
 در تاچسی هر سفر و هر کیلومتر دارای امتیاز میباشد که برای بدست آوردن 50 امتیاز کاربر حدود 5 تا 7 سفر باید با تاچسی انجام داده باشد.
 
در صورتی که خودروها به هر دلیلی هنگام درخواست مسافران این طرح سرویس را قبول نکند آیا این امر مشکل ساز نخواهد شد؟
برای اجرای طرح اشتراک ماهیانه تاچسی از ماه ها قبل برنامه ریزی زیادی توسط تیم توسعه و بخش عملیات تاچسی انجام شده است و همانطور که میدانید ما از مهرماه سال جاری امکان رزرو سرویس برای ساعت مشخص را فعال کردیم که با استفاده از این امکان ارسال خودرو برای مسافران را تضمین میکنیم و بنابراین با استفاده از امکان رزرو کاربران میتوانند بدون نگرانی در ساعاتی که احتمال کمبود خودرو یا عدم قبولی درخواست در مناطق پر ترافیک را میدهند سفر خود را در زمان دلخواه رزرو نمایند.
 
برای رانندگان هزینه این سفرها به چه صورت محاسبه میشود؟
برای رانندگان هزینه سفرها هیچ تغییر نخواهد کرد و کلیه سفرهای رایگان که در بازه یکماهه طرح انجام میگرد توسط تاچسی به این عزیزان پرداخت میگردد.
 
این طرح ویژه کدام سرویس های تاچسی است؟
این طرح در این مرحله فقط برای سرویس های سواری قابل استفاده است و البته در صورتی که تمایل به رزرو هم داشته باشند میتوانند سرویس های سواری را در ساعت دلخواه برای خود رزرو نمایند.
 
پیش بینی شما در مورد استقبال از این طرح چیست؟
تاچسی در حال معرفی یک مدل جدید استفاده از سیستم به مسافران خود هست و قطعا این طرح هزینه های زیادی را برای تاچسی خواهد داشت و البته برای مسافران و رانندگان بسیار جذاب و لذت بخش خواهد بود. 
این طرح یک مدل منحصر بفرد برای مشتریان خواهد بود که قطعا هزینه ماهیانه تعداد زیادی از مسافران را به شکل قابل توجهی کاهش خواهد داد و ما این هفته با دقت تلاش میکنیم و تمرکز داریم تا مسافران بیشتری قادر به استفاده از این طرح باشند. ما همواره در ارائه امکانات جدید و منحصر بفرد پیشرو بوده ایم به عنوان مثال امکان سفر ترجیهی راننده را که به راننده این امکان را میدهد در مسیر برگشت به خانه یا هنگام رفتن به محل کار مقصد دلخواه خود را به سیستم اعلام کند تا در آن مقصد تاچسی به او مسافر ارجاع دهد برای اولین بار در اکوسیستم حمل و نقل با موفقیت اجرایی کردیم و شنیده ام به تازگی رقبا هم تلاش دارند این امکان را به اپلیکیشن راننده خود اضافه نمایند.
 
این طرح در کدام شهرها اجرایی میشود؟
طرح اشتراک ماهانه برای اولین بار در ایران توسط تاچسی فعال شده است و تلاش داریم در همه شهرهایی که تاچسی فعال است این طرح را اجرایی نماییم و تاچسی همواره به دنبال افزایش کیفیت خدمات با مناسب ترین قیمت ها برای مشترکین خود میباشد
 
جشنواره بزرگ یلدایی تاچسی در روز 5 شنبه 29 آذر ساعت 12 شروع خواهد شد. تمامی کاربران میتوانند با مراجعه به صفحه جشنواره اطلاعات خود را جهت استفاده از طرح کامل کنند. 
 
اپلیکیشن تاچسی را از اینجا دانلود کنید.
 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time