ظاهر آیفون های سال 2019 چگونه خواهد بود؟!

در خبرهای قبلی شایعاتی منتشر شده بود که آیفون های سال 2019 از لحاظ ظاهری با نسل قبلی تفاوت چندانی نخواهد داشت. اما شایعات و عکس های منتشر شده امروز از آیفون های سال 2019 باعث سر و صدای زیادی در بین کاربران اپلی شد.

بعد از آنکه اپل اعلام کرد در سه ماهه چهارم سال 2018  افت فروش داشته اندپیش بینی کردند در سه ماهه اول امسال 48 میلیون آیفون بفروشند بعد به 43 میلیون و در حال حاضر به 40 میلیون کاهش داده اند. عکس های جدیدی از آیفون های 2019 منتشر شد .

انتظار هم میرود که اپل تصمیم داشته باشد که در سال 2019 ظاهر آیفون های جدید را تغییر دهد، زیرا یکی از دلایل کاهش فروش این کمپانی بزرگ در سال 2018 نبود تغییرات لازم در ظاهر و قابلیت هایش بود و همین مسیله باعث شد که کاربران زیادی برای خرید این مدل ها رغبت زیادی نداشته باشند.

 اپل در سال ۲۰۱۹ سه گوشی هوشمند جدید روانه‌ی بازار خواهد کرد تا جایگزینی برای گوشی‌های پرچمدار کنونی خود یعنی آیفون  XS و XR باشند. طبق آخرین شایعات مدل بزرگتر آیفون دارای سه دوربین خواهد بود اما دو مدل کوچکتر با دو دوربین معرفی خواهند شد.

اپل همچنین به دنبال حذف نمایشگر LCD و استفاده از نمایشگر‌های OLED است. اپل در نظر دارد بریدگی بالای صفحه راحذف و يا بسيار كوچک كند. همچنين تصمیم دارد دوباره سنسور اثر انگشت را در زير نمايشگر اضافه كند.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time