قابلیت های دیگر آیفون های ۲۰۱۹ فاش شد

این روزها اخبار و شایعات زیادی در مورد قابلیت های آیفون های ۲۰۱۹ به گوش میرسد. به دنبال شایعات قبلی یک سایت چینی ادعا کرده است که یکسری اخبار جدید در دست دارد و تمامی موارد را در سایت خود منتشر کرده است.

بیشتر کاربران اپلی انتظار دارند که در مدل های جدید شاهد تغییرات ظاهری بیشتری باشند اما طبق آخرین اخبار شکل اصلی آیفون ها ۲۰۱۹  با نسل قبلی خود تفاوتی نخواهد داشت.

بر اساس این گزارش آیفون جدید مجهز به رفرش ریت بالاتر نمایشگر، چیزی شبیه به ریت 120Hz در  iPad Pro، و همچنین باتری بزرگ تر 4000 میلی آمپری و شارژ بی سیم 15 واتی خواهد بود.

اگر شارژ بیسیم اپل در سال ۲019 با 15وات عرضه شود یکی از بهترین سیستم های شارژ بیسیم تبدیل میشود و تمامی مدل اندرویدی در رده های بعدی قرار خواهند گرفت. 

این گزارش شایعه هایی از به کارگیری دوربین سه گانه در پشت دستگاه را تایید می کند. بنابراین امکان دارد اپل از یک لنز wide angle، یک لنز super-wide angle و یک لنز تله فوتو 3X استفاده کند. با توجه به اینکه لنز تله فوتو کنونی اپل از نوع 2X است این ترکیب می تواند جالب به نظر بیاید.
 
شایعات قبلی در مورد آیفون 11 از وجود یک ناچ کوچک تر، دوربین سلفی 10 مگاپیکسلی پیشرفته و البته یک دوربین پشتی 14 مگاپیکسلی سه گانه خبر داده بودند. همچنین در خبرهای قبلی تغییر پورت ها به پورت USB-C  تایید شده بود.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time