اولین تونل پرسرعت ایلان ماسک در لاس وگاس افتتاح می شود

ایلان ماسک مدیرعامل شرکت بورینگ، در توییتی غافلگیر کننده خبر از طراحی تونلی پرسرعت در لاس وگاس داد. تونلی که می تواند شانس این را داشته باشد که نخستین تونل پرسرعت تجاری ایلان ماسک در ایالات متحده باشد.

 تونل لاس وگاس می تواند تا 2 مایل را پوشش دهد و با هزینه هایی بسیار پایین مبادلات تجاری را رقم زند.ایلان ماسک، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی تسلا، در یک توییت غافلگیر کنند ضمن انتشار این خبر اعلام کرد نخستین نسخه تونل آزمایشی لاس وگاس تکمیل شده و به زودی به مرحله بهره برداری می رسد. این پروژه تا کنون حدود 40 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است.

این تونل برای رونمایی از یک محوطه 200 هکتاری برخوردار خواهد شد. مدیر ارشد توسعه شهری لاس وگاس؛ استیون هیل نیز در این خصوص می گوید: طی 24 سال گذشته ما در تلاش بودیم که یک شهر تجاری تمام عیار را ایجاد کنیم و اکنون تونل جدید به اهداف تجاری ما کمک بیشتری خواهد کرد.توسعه کسب و کار تجاری به طور فزاینده ای برای تاجران لاس وگاس مهم است. بر اساس  آمارهای سازمان گردشگری ایالات متحده، از 43 میلیون بازدید کننده این شهر در سال گذشته، 6.6 میلیون نفر از آنها برای جلسات کاری آمده اند و البته این حضور به رونق سرگرمی ها و رستوران های شهر هم کمک کرده است.

هیل در بخشی دیگر از سخنانش می گوید: "ما امیدواریم فرصت این تکنولوژی را به کل شهر منتقل کنیم. مدت هاست که متوجه شده ایم در حالیکه لاس وگاس رشد می کند، ما در حال حرکت به سمت دنیای فناوری هستیم و باید به زیرساخت های شهری توجه بیشتری کنیم."

جالب است بدانید شرکت بورینگ همزمان در حال کار روی پروژه های لس آنجلس، شیکاگو و مریلند است. بنابراین برای ماسک و شرکت بورینگ لاس وگاس یک فرصت تجاری فوق العاده برای نمایش قدرت ها و توانایی ها محسوب می شود.

انتخاب

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time