اوبر تاکسی آنلاین کریم را خرید!

اوبر اعلام کرد که شرکت رقیب خود با نام تاکسی آنلاین کریم را با ارزش 3.1 میلیارد دلار خریداری کرده است. تاکسی آنلاین کریم در کشورهای خاورمیانه به عنوان یک رقیب قدرتمند و جدی برای اوبر به شما می آمد .

کریم در سال ۲۰۱۶ و بعد از یک راند سرمایه‌گذاری ۱ میلیارد دلار ارزش گذاری شده بود. این شرکت یکی از باارزش‌ترین استارتاپ های خاورمیانه به شمار می‌آمد .کریم طی چند سال اخیر رشد سریعی داشت و هم اکنون بیش از ۱ میلیون راننده در بیش از ۱۵ کشور دارد.

در حال حاضر تاکسی آنلاین کریم در 98 شهر در خاورمیانه، آسیا جنوبی و آفریقا قعالیت میکند. نیویورک تایمز در بیانیه ای اعلام کرد که شرکت کریم به عنوان یک برند جداگانه همچنان به کار خود ادامه میدهد اما هیئت مدیره این شرکت ترکیبی از مدیران اوبر و کریم خواهد بود.

اوبر با خرید کریم توانست شرایط خوبی را در 14 کشور دیگر که شرکت کریم در این کشورها فعال میباشد برای خود را رقم بزند به خصوص عراق و مراکش که توسط کابران زیادی روزانه استفاده میشود.

با ادغام دو شرکت قدرتمند اوبر و کریم در آینده ای نزدیک شاهد ایده های جدید و نو خواهیم بود که باعث میشود اپلیکیشنی با قابلیت های بهتر از جمله کارایی بالاتر، صرفه جویی در زمان و امکانات بیشتر در اختیار کاربران قرار بگیرد.

منبع :the verge

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time