صفحه نمایش سامسونگ گلکسی فولد دچار سوختگی می شود!

بی شک سامسونگ گلکسی فولد آینده ای روشن خواهد داشت زیرا صفحه نمایش اسمارت فون ها و تبلت ها به این سمت در حال رشد هستند.  اما صفحه نمایش سامسونگ گلکسی فولد تنها چند روز بعد از عرضه این محصول به چندین تحلیلگر جهت بررسی دچار مشکل شد.

تحلیلگران نه تنها یک مشکل بلکه با چندین مشکل با این محصول مواجه شدند. اولین گزارش مربوط به تحلیلگر سایت خبری the verge  بوده است که همانند دیگر خبرنگاران این محصول را جهت بررسی تحویل گرفته است اما بعد از چند روز شاهد باگ عجیبی وسط صفحه نمایش بوده است.

علت این باگ به طور دقیق مشخص نیست اما به نظر میرسد به خاطر یکسری مشکلات در قسمت لولای این گوشی باعث ایجاد پیکسل های سوخته شده است. که در ابتدا در قسمت مرکزی اسمارت فون این مورد قابل مشاهده بوده است و کم کم به صورت عمودی و افقی باعث ایجاد پیکسل های سوخته شده است.

چندین گزارش مشابه نیز در این رابطه منتشر شده است. خبرنگار Bloomberg در این رابطه نوشته است که" من با مشکلی بزرگتر مواجه شده ام ! بعد از چند ساعت کار کردن با این اسمارفون پیکسل های آن سیاه و سفید شد و دیگر امکان استفاده از آن را نداشتم اما بعد از گذشت چندین ساعت خود به خود قسمتی از این گوشی درست و قابل استفاده شد"

در حال حاضر سامسونگ باید تصمیم جدیدی اتخاذ کند یا باید تولید این محصول را متوقف کند یا عرضه این محصول را به تعویق بیاندازد تا مشکلات آن را برطرف کند. فعلا سامسونگ به واحدهای فعلی یک دستگاه گلکسی فولد جدید جهت بررسی تحویل میدهد.

منبع:phonearena

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time