رندرهای جدیدی از آیفون ۱۱ منتشر شد

تا معرفی آیفون های ۲۰۱۹ حدود ۵ ماه باقی مانده است اما رندرهایی جدیدی ازآیفون ۱۱ به بیرون درز کرده است.

براساس این شایعات انتظار میرود که آیفون های سال ۲۰۱۹ با نام های iPhone 11 و iPhone 11 max معرفی خواهد شد که به ترتیب دارای صفحه نمایش ۶.۱ و ۶.۵ اینچی خواهد بود. اگر چنین باشد اپل صفحه نمایش مدل کوچکتر خود را بزرگتر کرده است و دارای صفحه نمایشی مشابه آیفون xr خواهد بود .

در صورتی که صفحه نمایش مدل ۲۰۱۹ مشابه آیفون سال قبل باشد اپل باید تفاوت هایی دیگر بین دو مدل در نظر بگیرد که بتواند نظر کاربران اپلی را جلب کند. یکی از مهمترین تفاوت ها در دوربین این مدل میباشد.

نکته جالب توجه در رندرهای جدید، تأیید دوربین سه گانه با چیدمان مثلثی و البته برآمدگی ماژول دوربین است.به احتمال زیاد آیفون‌ XI دارای یک دوربین سوم با لنز ۱۲ مگاپیکسلی خواهد بود  که مانند لنزهای فوق عریضی میباشد که در اسمارت فون های سامسونگ به کار رفته است. همچنین در مدل های جدید شاهد تغییرات در دوبین جلویی خواهیم بود که یک لنز ۱۲ مگاپیکسلی جایگزین لنز ۷ مگاپیکسلی خواهد شد.

همچنین اپل صفحه نمایش LCD برای مدل کوچکتر و صفحه نمایش OLED  را برای مدل max در نظر گرفته است. بر این اساس انتظار میرود که مدل بزرگتر با اختلاف قیمت بیشتر روانه بازار شود.

 

منبع:phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time