تلاش سامسونگ برای طراحی دوربین زیر صفحه نمایشگر!

سامسونگ در تلاش است که در اسمارت فون های آینده خود طراحی جدید به کار گیرد که اسمارت فونی تمام صفحه را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

وجود ناچ و یا برش های روی نمایشگر برای کاربران زیادی خوشایند نیست و بدون شک با حذف این بریدگی ها تمایل کاربران برای خرید اسمارت فون ها افزایش پیدا میکند. با وجود ناچ و یا بریدگی ها داشتن اسمارت فونی به صورت تمام صفحه امکان پذیر نیست.

در طول این مدت شرکت های زیادی در تلاش بودند که بخش های سخت افزاری در قسمت جلویی اسمارت فون را از دید کاربران پنهان کنند . مهمترین بخش سخت افزاری که پنهان کردن آن در زیر صفحه نمایش کار دشواری میباشد دوربین سلفی است.

در همین راستا سامسونگ در حال کار بر روی این پروژه است که بتواند دوربین سلفی را در زیر صفحه نمایش تعبیه کند تا در نهایت محصول آینده خود را به صورت تمام صفحه عرضه کند.

بر  اساس آخرین اخباری که منتشر شده است قسمتی از صفحه نمایش که دوربین سلفی قرار است در زیر آن تعبیه شود در زمان فعال شدن دوربین سلفی به رنگ شفاف تبدیل میشود و استفاده از این دوربین را امکان پذیر میکند.

هنوز اطلاعات دقیقی در این رابطه منتشر نشده است اما اگر سامسونگ بتواند این تکنولوژی را به کار بگیرد بدون شک گام بزرگی در این راه برداشته است و میتواند کاربران زیادی را به سمت خود جلب کند.

منبع:gsmarena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time