پایان فعالیت اپلیکیشن دایرکت توسط اینستاگرام

در ۷ دسامبر ۲۰۱۷ اینستاگرام اپلیکیشن اختصاصی خود برای ارسال پیام های دایرکت را منتشر کرد. اما اکنون خبری منتشر شده است که گویا به زودی این اپلیکیشن غیرفعال میشود.

این اپلیکیشن که برای ارسال پیام های خصوصی در اختیار کاربران قرار گرفته بود در ابتدا شباهت زیادی به اسنپ چت داشت و اینستاگرام تلاش خود را در جهت کاهش شباهت های خود را به اسنپ چت انجام داد.

در سال های اولیه یکی از سخنگویان اینستاگرام اعلام کرد که در حال حاضر افراد زیادی از دایرکت برای ارسال پیام های خود استفاده میکنند حال اگر این اپ به صورت اختصاصی در احتیار عموم قرار بگیرد میتوان قابلیت های زیادی را به عنوان اضافه کرد. 

 نسخه‌ی آزمایشی اپلیکیشن اختصاصی دایرکت اینستاگرام در ابتدا برای کاربران برخی از کشورهای جهان ازجمله شیلی، ایتالیا، پرتغال، ترکیه و اروگوئه دردسترس قرار گرفت و پس‌ازآن، در سایر نواحی جهان نیز منتشر شد. اما در حال حاضر به نظر میرسد که دوران اپ دایرکت به پایان رسیده است و خیلی مورد استقبال کاربران نیست.

به همین علت اینستاگرام تصمیم گرفته به فعالیت این اپ خاتمه دهد. در همین راستا کاربرانی که از این اپلیکیشن برای ارسال پیام‌های دایرکت استفاده می‌کنند، با این پیغام مواجه می‌شوند که این اپ به‌زودی به‌کار خود پایان خواهد داد.

منبع:cnet

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time