برگشت وجه دارندگان گوشی های هواوی

بعد از اینکه هواوی توسط ایالات متحده در لیست سیاه قرار گرفت این شرکت بزرگ در زمینه های مختلفی دچار آسیب های زیادی شده است از جمله اینکه در حال حاضر فروش آنلاین خود را هم متوقف کرده است. 

 این شرکت بسیار بزرگ در عرصه گوشی های هوشمند فروش چشم گیری داشت و رتبه دوم را به خود اختصاص داده بود. کاهش فروش گوشی های هواوی تاثیر به سزایی در سود این کشور دارد و همین مورد ممکن است هواوی جایگاه خود را از دست دهد.

آنطور که تخمین زده شده است سود این شرکت حدود ۳۰ میلیارد دلار کاهش پیدا خواهد کرد و همچنین ۳۰ تا ۴۰ درصد هم فروش گوشی های هوشمند افت خواهد کرد.

در همین راستا خبری منتشر شده است که اگر کاربران هواوی قادر به نصب اپلیکیشن هایی مانند فیسبوک و یا اینستاگرام نباشند تمام پول آن ها را برگشت خواهد زد. البته این قانون در حال حاضر برای فیلیپینی ها قابل اجرا میباشد و در صورتی که نتوانند برنامه های فوق را نصب کنند پول آن ها برگشت زده خواهد شد.

اما مشکل اینجاست که کاربران هواوی به علت ترس از عدم نصب برنامه های مورد علاقه خود بروی گوشی های هواوی تمایلی  به داشتن این برند ندارند و همین مورد باعث میشود این شرکت بزرگ مشتریان خود را از دست بدهد.

 

 

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time