اپل واچ سری 5 با طراحی بدنه جدید

اپل واچ سری 5 با بدنه سرامیکی و تیتانیمی در راه است!که در دو سایز 40 و 44 میلیمتری وارد بازار میشوند.

شرکت اپل به تازگی به صورت آزمایشی از سیستم عامل WatchOS 6  رونمایی کرده است.حال اطلاعات مهمی در رابطه با دو مدل جدید اپل واچ به گوش میرسد. عده ای می گویند که این محصولات در واقع همان نسخه های بروزرسانی شده سری 4 اپل واچ هستند و شرکت اپل هیچ تغییرات ویژه‌ای در طراحی بدنه ساعت‌های هوشمند اپل واچ سری 5 با نسل قبلی ایجاد نکرده است و ظاهر این دستگاه‌ها را مبتنی بر همان طراحی سال گذشته آماده عرضه به بازار می‌کند.در حالی که برخی دیگر عقیده دارند این دو محصول کاملا با طراحی جدید و جدا از طراحی های سابق شرکت اپل است و طراحی منحصر به‌فردی دارند. به هر حال اینطور که پیداست اپل قصد دارد این محصولات را با بدنه تیتانیومی و سرامیکی روانه بازار کند.

گفتنی است شرکت اپل تا پیش از این نسخه‌های لوکس و خاص ساعت‌های هوشمند اپل واچ را با بدنه سرامیکی آماده عرضه به بازار کرده بود؛ اما حالا مشخص شده است که اپل تصمیم دارد تا در سال جاری میلادی تصمیم دارد تا از بدنه‌های تیتانیومی هم برای عرضه محصولات لوکس و خاص خود استفاده کند.

این اخبار با پیش بینی تحلیلگر معروف، مینگ چی کو همخوانی دارند. وی گفته بود که کمپانی سازنده آیفون در آینده، یک اپل واچ سرامیکی جدید را در سال 2019 عرضه خواهد کرد. به هر حال تا قبل از عرضه نهایی، نمی توان مطمئن بود که آیا قاب تیتانیومی جایگزین قاب استیل می شود یا خیر. ظاهرا قرار است شرکت اپل در تاریخ 10 سپتامبر از نسل بعدی آیفون ها و احتمالا مدل های جدید اپل واچ رونمایی کند؛ بنابراین منتظر خبرهای جدید در رابطه با این محصولات باشید.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time