اینستاگرام برای افراد زیر 18 سال فیلتر گزاری میکند

اینستاگرام محتوای مربوط به رژیم لاغری و استفاده از لوازم آرایش را برای افراد زیر 18 سال محدود می کند.

اینستاگرام یکی از محبوب ترین و رایج ترین شبکه مجازی در بین افراد است به دلیل اهمیت تاثیرگزاری  در بین افراد، اینستاگرام در رابطه با افراد زیر 18 سال متمرکز شده است.

اخیرا خبری منتشر شده که از سیاست جدید اینستاگرام مبنی بر بلاک کردن محتوای ترویج دهنده رژیم و استفاده از لوازم آرایشی برای افراد زیر 18 سال خبر می دهد. علاوه بر این محتوا، پست های تبلیغاتی مواد آرایشی نیز برای این افراد محدود خواهند شد. علاوه بر اینستاگرام، این سیاست برای فیسبوک نیز اجرایی می شود.

مدیران اینستاگرام ادعا کرده اند که این سیاست به منظور خنثی کردن روش های تجاری نامناسب جدید اجرایی می شود. آن ها همچنین ادعا کرده اند که این موضوع، محیط اینستاگرام را به شبکه اجتماعی بهتری تبدیل می کند.

طی هفته های آینده اینستاگرام به ابزارهایی جهت ریپورت کردن پست های نقض کننده این سیاست مجهز می شود. این سیاست سلبریتی هایی که محصولات بی پایه را صرفا برای درآمدزایی تبلیغ می کنند، به شدت محدود خواهد کرد.

برای مثال، تبلیغات خانواده کارداشیان برای محصولات کاهش وزن که اصلا برای افراد زیر 18 سال مناسب نیست، با این سیاست برای این افراد محدود خواهد شد. این تغییر از سوی بسیاری از افراد که با شیوه های تبلیغاتی جدید در این شبکه اجتماعی مخالفند، مورد حمایت قرار گرفته است.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time