آیفون ۱۱ پرو مکس صدر نشین جدید رتبه بندی اسمارت فون های Consumer Reports شد

آیفون های اخیر شرکت اپل تحسین بسیار زیادی را به دست اورده اند و اکنون Consumer Reports وارد عمل شده است.

آیفون ۱۱ پرو مکس جایگاه نخست رتبه بندی اسمارت فون ها را به دست آورده به همراه دوست کوچک ترِ خود ( آیفون ۱۱ پرو ) که رتبه دوم این لیست را به دست اورده است.

کانسومر ریپورتس همچنین عمر باتری آیفون ۱۱ پرو مکس و تنظیمات دوربین های سه گانه این دیوایس را ستایش میکند.

  • نکته قابل توجه این است که عمر باتری این دیوایس بسیار پیشرفت داشته است. باتری آیفون ۱۱ پرو مکس برای زمان قابل توجهِ ۴۰.۵ ساعت در ازمایش ما دوام اورد. این بیشترین کششی است که تاکنون از میان گوشی هایی که ان ها را مورد ازمایش قرار دادیم برخوردیم. و این یاد اور بازگشت قوی کمپانی اپل است. طی چند سال اخیر یک سری مشکلات گوشی های ایفون باعث شد که از این رقابت جا بمانند.
  • اپل اکثرا استاندار بسیار بالایی را برای دوربین تلفن های همراه خود در نظر میگیرد ، و دوربین های ایفون های جدید بسیار بهتر از نمونه های قبلی خود هستند. این شرکت همچنین در سه گوشی جدید خود لنز دوربین ” اولترا واید ” قرار داده است، قابلیتی که در گوشی های گلکسی امسال نیز موجود است.

‌آیفون 11 پرو مکس به لطف سایر ویژگی های منحصر به‌فرد خود توانسته تا توجه کاربران Consumer Reports را به دست آورد. از جمله این ویژگی ها می توان به قابلیت ضد آب بودن، حالت نایت مود، استحکام بالای دستگاه و اسلوفی (سلفی های اسلوموشن) اشاره کرد.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time