کسب بالاترین امتیاز ممکن از DisplayMate توسط گوشی پیکسل ۴ ایکس ال

 DisplayMate، بزرگ‌ترین مرجع بررسی صفحه‌نمایش تلفن‌ همراه در جهان، بالاترین امتیاز را به گوگل پیکسل ۴ ایکس ال اختصاص داد.

براساس گزارش مؤسسه Display Mate، صفحه‌نمایش OLED پیکسل ۴ ایکسل ال، از همه جهات نسبت به مدل‌های قبلی پیکسل پیشرفت داشته است. این صفحه‌نمایش در استفاده‌ی بهینه از باتری و دقت تفکیک رنگ پیشرفت داشته و روشنایی آن ۱۰ درصد نسبت بهPIXEL3 بالاتر است.

جالب اینکه صفحه‌ نمایش OLED گوگل پیکسل ۴ ایکس ال توانایی رسیدن به حداکثر روشنایی بالاتری نسبت به مدل‌های قبلی گوگل پیکسل دارد. DisplayMate اعلام کرد، سطح روشنایی این صفحه‌نمایش زمانی‌که زاویه‌ی دید نسبت به آن تغییر کند و رنگ‌ها روی آنجا‌به‌جا شوند یا صفحه‌نمایش همیشه روشن باشد، کمی کاهش پیدا می‌کند.

نکته قابل ذکر اینکه، DisplayMate در سال‌های اخیر بالاترین امتیاز خود یعنی A+ را به بسیاری از صفحه‌های نمایش پرچمدارهای شرکت‌های مختلف داده است. این مؤسسه فقط در سال جاری همین امتیاز را به SAMSUNG گلکسی S10 هم داده و آن را «دقیق‌ترین صفحه‌نمایش تاریخ در زمینه‌ی رنگ» معرفی کرده است. ONE PLUS 7 PROهم همین امتیاز را از DisplayMate دریافت کرده است.

البته با وجود این، پیشرفت خانواده‌ی گوگل پیکسل در زمینه‌ی صفحه‌نمایش، یک خبر خوب برای این شرکت به شمار می‌رود. این خبر خوب بعد از مشکلاتی که GOOGLE PIXEL2  در سال ۲۰۱۷ با صفحه‌نمایش داشت، معنی زیادی برای گوگل دارد.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time