ساعت هوشمند فسیل هیبرید HR با ویژگی منحصر به فرد رونمایی شد

کمپانی فسیل جدیدترین ساعت هوشمند خود را با نام هیبرید HR معرفی کرد. این اسمارت‌واچ ویژگی‌های ویژه‌ای از جمله باتری فوق‌العاده قدرتمند دارد.

کمپانی آمریکایی فسیل، بی‌شک ارزشمندترین و پرکارترین شریک سخت‌افزاری Wear OS گوگل به‌شمار می‌رود. طراح مد مشهور، با ساعت‌های هوشمند تمام عیازی که بر بستر نرم‌افزاری این غول جستجو تولید می‌کند، به یک مختصص در امر دستگاه‌های پوشیدنی تبدیل شده و چندین اسمارت واچ تحت نام هیبرید تولید کرده است. امروز فسیل از جدیدترین محصول خود پرده برداشت.

یکی دیگر از ویژگی های مهم فسیل Hybrid HR شارژدهی بالای آن است. گفته می شود که این محصول تا دو هفته نیازی به شارژ مجدد ندارد؛ حتی اگر کاربر به صورت مداوم در حال استفاده از قابلیت های آن باشد. اسمارت واچ جدید فسیل در دو نوع مختلف به بازار عرضه می شود: مدل Charter HR و مدل Collider HR که هر دو از استیل ضد لک ساخته شده اند و پهنای بند آن ها به ترتیب برابر با 18 و 22 میلیمتر است.

در مورد نمایشگر نیز لازم‌‌به‌ذکر است که خبری از نمایشگرهای بزرگ و با کیفیت بالا نبوده اما در پشت این عقربه مکانیکی، می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود را ببینید و از ویژگی‌های مهم ساعت‌های هوشمند بهره‌مند شوید. به این ترتیب، فسیل ادعا می‌کند که محصولش ترکیبی میان بهترین ساعت‌های هوشمند و آنالوگ است.

اسمارت واچ جدید فسیل در دو نوع مختلف Charter HR و Collider HR به بازار عرضه می‌شوند که هردو از استیل ضد لک ساخته شده و پهنای بند 18 و 22 میلی‌متری دارند.ساعت های فسیل Hybrid HR از 18 نوامبر در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد. البته افراد می توانند از همین امروز و با مراجعه به وب سایت Fossil.com نسبت به پیش خرید این ساعت ها اقدام کنند. قیمت در نظر گرفته شده برای این محصول حدودا 195 دلار است.

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time