لیست تمام دیوایس های سازگار با اندروید نوقا منتشر شد!

  سامسونگ لیست تمام دیوایس های سازگار با اندروید نوقا را منتشر کرد.در این نسخه از سیستم عامل اندروید قابلیت های زیادی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
همانطور که در خبرهای قبلی سامسونگ اعلام کرده است ، در این نسخه کاربران می توانند دانلودها و آپدیت اپلیکیشن های خود را با سرعت بالاتری انجام دهند.به طورکلی قابلیت های زیادی به این نسخه اضافه شده است اما یکی از مهمترین قابلیت ها مولتی ویندوز می باشد.با استفاده از این قابلیت با تقسیم شدن صفحه به دو قسمت ،امکان استفاده همزمان از دو اپلیکیشن برای کاربران امکان پذیر خواهد بود.
 
همچنین در این نسخه عمر باطری بهبود یافته است، با فعال سازی «حالت پرفورمنس» می توانید انتظار دسترسی به بهترین تنظیمات ممکن برای نمایشگر را داشته باشید.قابلیت دیگری که می توان به آن اشاره کرد قابلیت بهبودیافته Doze است که با محدود کردن میزان مصرف باتری از سوی برخی اپلیکیشن ها، عمر باتری در حالت آماده به کار را افزایش می دهد.
در نهایت در این نسخه 9.0 یونیکد را در خود جای داده و می توان با استفاده از Samsung Pass و اسکنر اثر انگشت، در سایت ها و اپلیکیشن های خاصی لاگین کرد.اموجی های جدید هم اضافه شده است که محیط چت را زیباتر خواهد کرد.
 
لیست کامل دستگاه های سازگار سامسونگ با نسخه جدید سیستم عامل گوگل به شرح زیر است:
 
Galaxy S7 Edge
Galaxy S7
Galaxy S6 Edge Plus
Galaxy S6 Edge
Galaxy S6
Galaxy Tab S2 (Unlocked)
Galaxy Note 5
Galaxy Tab A with S Pen
Galaxy A3
Galaxy A8
 
منبع:samsung
 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time