اسمارت‌واچ ۳ به اندروید ور ۲.۰ آپدیت نخواهد شد

اسمارت واچ ۳ سونی اولین و آخرین تلاش این شرکت برای حضور در بازار ساعت‌های هوشمند بود، ظاهرا این تلاش فایده‌ای زیادی برای سونی نداشته است و امروز سونی تأیید کرد که SmartWatch 3 به اندروید ور ۲.۰ آپدیت نخواهد شد.

حضور در بازار ساعت‌های هوشمند برای شرکت‌های بزرگ ریسک مهمی به حساب می‌آید، اما از طرف دیگر حضور در این بازار وسوسه‌ای دارد که سلاطین موبایل قادر به مقاومت در آن را ندارند، به همین دلیل سونی نیز پیش از این اسمارت واچ ۳ خود را به عنوان اولین ساعت هوشمند اندرویدی خود راهی بازار کرد.

اسمارت واچ ۳ تلاش چندان موفقی از جانب سونی دربازار ساعت‌های هوشمند نبود و ظاهرا سونی آن چنان که باید شاید هوای این ساعت هوشمند خود را ندارد. در فهرست ساعت‌های هوشمند اندرویدی که به آپدیت اندروید ور ۲.۰ مجهز می‌شوند نام اسمارت واچ ۳ خالی بود، اکنون نیز سونی رسما تایید کرد که اسمارت واچ ۳ هرگز روی اندروید ور ۲.۰ را نخواهد دید.

این خبر رسما از جانب سونی در صفحه مربوط به اسمارت واچ ۳ تایید شده است، اگر از طرفداران ساعت‌های هوشمند اندرویدی باشید حتما به خوبی می‌دانید که اسمارت واچ ۳، ساعت هوشمند خوبی است و از آنجایی به ان‌اف‌سی نیز مجهز است، انتظار می‌رفت آپدیت اندروید ور ۲.۰ را دریافت کند.

از طرف دیگر، طرفداران در نامه‌ای به سونی با بیش از ۲ هزار امضا، درخواست انتشار اندروید ور ۲.۰ را داشتند، اما سونی سرسختانه از انتشار این آپدیت جدید برای اسمارت واچ ۳ سرباز زده است.

بد نیست بدانید سونی در اسمارت واچ ۳ از پردازنده برادکام مدل BCM23550 استفاده کرده است و به احتمال زیاد این پردازنده با اندروید ور ۲.۰ سازگاری خوبی ندارد، به همین دلیل نسخه شاهد انتشار نسخه‌ جدید اندروید ور برای اسمارت واچ ۳ نخواهیم بود.

منبع: Farnet

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time