فروش مک‌بوک پرو ۲۰۱۶ تعمیر شده ارزان توسط اپل

اپل فروش مک‌بوک پروهای ۲۰۱۶ تعمیر شده را در فروشگاه رسمی خود آغاز کرده و بدون جلب توجه به برخی از خریداران اخیر خبر داده است.

در حال حاضر مدل‌های محدودی برای فروش قرار گرفته‌اند و اپل تمامی آپشن‌های موجود را برای فروش قرار نداده است.لازم به ذکر است که اپل لیست محصولات تعمیر شده را مرتب تغییر می‌دهد و اگر قصد و توانایی سفارش آنلاین از اپل را دارید، می‌توانید با بررسی مداوم صفحه مربوطه در فروشگاه آنلاین اپل مدل مورد نظر خود را تهیه نمایید. اپل به طور مثال یک مدل مک‌بوک پرو ۲۰۱۶ را با ۱۶ درصد تخفیف، که معادل ۳۹۰ دلار می‌شود، در فروشگاه خود قرار داده است. این مک‌بوک پرو ۱۳ اینچی با پردازنده Core i7و قیمت ۱۸۶۹ دلار عرضه می‌گردد.

مک‌بوک پرو با تاچ آیدی و تاچ بار تعمیر شده تا کنون برای فروش قرار نگرفته‌اند، بنابراین شما با مدل پایه مک‌بوک پرو ۱۳ اینچی سر و کار دارید. به هر حال انتظار می‌رود به زودی اپل مک‌بوک پرو با تاچ بار را نیز برای فروش در این قسمت قرار دهد.

تمام مک‌های تعمیر شده که توسط اپل به فروش می‌رسند با گارانتی یک ساله عرضه می‌گردند، همچنین می‌توانید گارانتی را با طرح‌های AppleCareگسترش دهید. اگر امکان و قصد سفارش این محصولات را دارید می‌توانید اینجا کلیک کنید.

macRumors,appleapps

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time