سامسونگ رنگ‌ بندی گلکسی اس ۸ را به طور رسمی مشخص کرد

شرکت سامسونگ در 29 مارس به طور رسمی از گوشی پرچم‌دار گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس رونمایی خواهد کرد و انتظار داریم که جزئیات بیشتری از این دو مدل تا چند روز آینده به طور رسمی منتشر شود. به‌تازگی، شعبه سامسونگ در هند به رنگ‌های احتمالی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس اشاره نموده است.

در صفحه رسمی شعبه هند سامسونگ، پرسش‌نامه‌ای برای دریافت نام و آدرس ایمیل کاربر وجود دارد تا مشخصات‌فنی و قابلیت‌‌های نسل جدید گوشی‌های گلکسی با رونمایی رسمی از آن‌ها، برای کاربران ارسال شود. در این صفحه یک پرسش وجود دارد و از کاربران سوال می‌شود که کدام‌یک از رنگ‌های نقره‌ای، مشکی و ارغوانی را برای گوشی‌ بعدی گلکسی سامسونگ ترجیح میدهند.

این رنگ‌ها با آنچه که در شایعات گذشته پیرامون عرضه گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس در رنگ های مشکی ، نقره ای و بنفش فاش شده است؛ هم‌خوانی دارد. با این‌حال، نمی‌توان از عرضه گوشی پرچم‌دار  جدید سامسونگ تنها در سه رنگ تا زمان رونمایی رسمی آن‌ اطمینان داشت.

براساس اطلاعات به‌دست‌آمده، گوشی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ به نمایشگر 5.8 و 6.2 اینچی مجهز خواهد بود و برخلاف نسل‌های قبل، دکمه فیزیکی Homeاز حاشیه پایین صفحه‌نمایش حذف شده است. هم‌چنین، شرکت سامسونگ تصمیم دارد تا برای اولین‌بار، گوشی‌های پرچم‌دار خود را از سری گلکسی اس با حسگر تشخیص عنبیه چشم ارائه دهد. با این‌حال، برخی مدعی هستند که گلکسی اس 8 به سیستم‌ تشخیص چهره مجهز خواهد بود.

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس در دو نسخه با تراشه اسنپدراگون 835 کوالکام و اگزینوس 8895 سامسونگ ارائه می‌شود و البته نسخه اول، تنها برای عرضه در بازارهای ایالات متحده و چین در نظر گرفته شده است. هم‌چنین، یک مدل با شش گیگابایت رم در بازار کره جنوبی و چین ارائه می‌شود که البته به صورت جهانی در دسترس قرار نخواهد گرفت.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time