آیفون و آیپد را به لپ تاپ تبدیل کنید!

اپل به تازگی پتنت جدیدی را به ثبت رسانده است که به کاربران این امکان را میدهد که آیفون و یا آیپد خود را به لپ تاپ تبدل کنند. اپل این پتنت را با نام وسیله جانبی الکترونیکی به ثبت رسانده است.این پتنت شبیه لپ تاپ می باشد.

این وسلیه جانبی تمام مشخصات لپ تاپ را به همراه خود دارد از جمله  نمایشگر بزرگ، کیبورد فیزیکی، پردازشگر گرافیکی، درگاه ها و غیره .اما این لپ تاپ به گونه ای طراحی شده است که به تنهایی کارایی نخواهد داشت و فاقد سخت افزار پردازشی خواهد بود.

درون این لپ تاپ جایگاهی برای آیفون و آیپد در نظر گرفته شده است که نقش اصلی را ایفا می کند.این لپ تاپ از لحاظ ظاهری شباهت زیادی را با مک بوک دارد، دارای بدنه آلمینیومی می باشد. از طرفی ارتباط آیفون و آیپد با این دستگاه از طریق یک پورت انجام می شود که ارتباط داده بین آن ها را فراهم می کند.ماژول حافظه داخلی دستگاه نیز قادر است قابلیت های دیوایس مبتنی بر iOS را ارتقاء بخشد.

همانطور که در شکل قابل مشاهده است بعد از قرار گیری آیفون در جایگاه خود در نقش تاچ پد عمل خواهد کرد.در برخی نمونه ها، وسیله جانبی به صفحه نمایش لمسی مجهز شده و در بعضی دیگر، آیپد به عنوان نمایشگر عمل می کند و مابقی سخت افزار مورد نیاز یعنی کیبورد، حافظه داخلی، پردازشگر گرافیکی و غیره را تحت اختیار می گیرد.

منبع:appleinsider

1 نظر

  • سیدمحمد حسینی
    سیدمحمد حسینی سه شنبه, 08 فروردين 1396 20:00 گزارش

    با سلام واحترام وتبریک سال نو بسیار بسیار عالی بود بازم تشکر

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time