گلکسی اس ۸ از آنچه فکرش را می‌کردیم گران‌تر خواهد بود

کمتر از 5 روز به رونمایی رسمی از گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس باقی مانده است و به تازگی گزارشی منتشر شده که خبر از قیمتی بسیار بیشتر از آنچه پیش از این اعلام شده بود دارد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این شایعاتی که در مورد گلکسی اس 8 منتشر شده بودند همگی از قیمت های 799 و 899 یورو برای نسخه اصلی و پلاس گلکسی اس 8 حکایت داشتند. در حالت عادی هر دوی این قیمت ها نیز بسیار بالا هستند و فقط شرکت اپل است که اسمارت فون هایی با قیمت های بالاتر از این دو را عرضه می‌کند.

سامسونگ در هنگام عرضه گوشی های پرچمدار سال 2017 خود در برخی کشورها قصد پیاده سازی سیاست جدیدی را دارد.

برای مثال در ایتالیا قیمت عرضه برای دو گوشی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس به ترتیب 829 و 929  یورو اعلام شده است و هر دو مدل تنها در رنگ های مشکی، نقره ای و خاکستری ارکیده (رنگی متفاوت با بنفش و ارغوانی) عرضه خواهد شد. در مورد عرضه بازار نیز بسیاری از مطالبی که منتشر شده اند همگی روز 21 آوریل (اول اردیبهشت) را اعلام کرده اند.

البته همانطور که می‌دانید شرکت هایی که محصولات خود را در مقیاس های گسترده و جهانی عرضه می‌کنند در هر منطقه به فراخور مقتضیات مالی آن کشور، سیاست های قیمت گذاری مختلفی را اتخاذ می‌کنند. برای مثال ممکن است یک اسمارت فون در کشوری به قیمت 500 دلار عرضه شود و در کشور دیگر همین اسمارت فون با همین مشخصات با قیمت 570 دلار به دست کاربران برسد. اما در مورد اتحادیه اروپا که از واحد پول و سیاست های مالیاتی یکسانی برای همه کشورها (به صورت کلان) برخوردار است، عرضه اسمارت فون ها با قیمت های متفاوت کمی عجیب به نظر می‌رسد.

البته احتمال دیگری هم وجود دارد که همه تفکرات و قیمت هایی که پیش از اعلام شده بودند اشتباه بوده باشند و قیمت های جدیدی که برای کشور ایتالیا عنوان شده، قیمت نهایی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس باشند.

به هر حال این دو گوشی تا روز چهارشنبه هفته آینده به صورت رسمی معرفی می‌شوند و مسلماً بهترین زمان برای نظر دادن در مورد قیمت نهایی آنها همان روز و بعد از آن است.

shahrsakhtafzar

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time