منتظر پوست اندازی آیفون در دهمین سالگرد عرضه باشید

اپل در حال اعمال تغییرات اساسی در جدیدترین مدل آیفون است که در آینده نزدیک روانه بازار می‏ شود، این تغییرات ۱۰ سال بعد از عرضه اولین مدل این گوشی هوشمند صورت می‏گیرد.  این روزها 10 سال از زمانی که استیو جابز برای اولین بار از آی‌فون رونمایی کرد می‏گذرد و وقت آن رسیده که آی‌فون به‌طور اساسی پوست اندازی کند.

نمایشگر فراگیر، شیشه خمیده، قاب ضدزنگ یکپارچه و سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای جدید و قدرتمند بخشی از این فرآیند به‌روزرسانی محسوب می‌شوند. با توجه به اینکه آی‌فون مهم‌ترین محصول اپل است و دو سوم کل فروش این شرکت مربوط به این گوشی است، حفظ محبوبیت آن اهمیت اساسی دارد. 

منابع مطلع می‏ گویند نمایشگر جدید آی‌فون به‌طور کامل بخش جلویی گوشی یاد شده را فرامی گیرد و این امر با انتقال دکمه هوم به زیر نمایشگر از طریق استفاده از یک نرم‌افزار جدید محقق شده است. آیفون متحول شده مجهز به نمایشگر ال‌ای دی با شفافیت و تمایز بیشتر رنگ‌ها است و البته ممکن است برخی گوشی‌های آیفون با نمایشگرهای کوچک‌تر 7/ 4 و 5/ 5 اینچی ال سی دی روانه بازار شوند. 

این احتمال هم وجود دارد که آی‌فون جدید با خمیدگی بیشتری در حاشیه‌ها عرضه شود. یک تغییر مهم دیگر آیفون مربوط به دوربین این گوشی است. سیستم دوربین دوگانه برای ارتقای امکانات فوکوس و وضوح عکس‌ها مدتی است در برخی گوشی‌های هوشمند به‌کار می‌رود و احتمالا این سیستم به دوربین جدید آیفون اضافه می‌شود.

منبع:دنیای اقتصاد

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time