آیا آیفون ۸ نمایشگر تمام صفحه خواهد داشت؟!

چند روز پیش خبرهایی در رابطه با زمان معرفی آیفون 8 منتشر شد. در این خبر آمده بود که احتمالا در ماه آینده شاهد معرفی آیفون 8 خواهیم بود.در همین راستا موسسه JPMorgan آخرین پیش بینی های خود را از آیفون 8 منتشر کرده است.
در این خبر به تغییرات اعمال شده در آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس هم اشاره شده است .احتمالاً در پشت آنها از گلس 2.5D به جای پوشش آلومینیومی معمول استفاده خواهد شد .همچنین JPMorgan اشاره کرده که آیفون 8 از فولاد ضد زنگ و شیشه بهره می برد در حالی که شاسی آیفون 7s از آلومینیوم است.
 
آیفون 8 از صفحه نمایش OLED  بهره مند خواهد شد ،این نوع صفحه نمایش به صورت افقی تمام صفحه را می پوشاند اما در بالا و پایین صفحه نمایش همچنان شاهد حاشیه هایی خواهیم بود.آیفون 8 همچنین با  wireless AirPods معرفی خواهد شد .که وجود این دو قابلیت بر قیمت نهایی آیفون 8 تاثیر به سزایی خواهد گذاشت.
 
تصاویر شماتیکی از آیفون8 نیز منتشر شده است که نشان میدهد سایز صفحه نمایش این مدل 5.8 اینچ خواهد بود. که فقط شاهد حاشیه هایی در بالا و پایین صفحه نمایش هستیم.
 
همچنین در عکسی دیگر هم به نحوه قرارگیری قطعات در داخل آیفون مجهز به نمایشگر اولد اشاره شده که نشان دهنده یک باتری L شکل با 30 درصد ظرفیت بیشتر نسبت به نسل قبل است.
 
در جدول زیر هم به یکسری دیگر از مشخصات آیفون 2017 اشاره شده است.
 
منبع:9to5mac

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time