مدیر سایت

تبلیغات

    

بروزرسانی به عنو ان یکی از پربازدیدترین سایت های خبری فارسی زبان در زمینه فناوری و تکنولوژی می باشد که نزدیک به دو دهه از آغاز به کار این مجموعه بزرگ و فعال و پویا می گذرد. به عنوان محبوب ترین برند ایرانی که در حوزه فناوری و شبكه هاي اجتماعي فعال میباشد افتخار دارد اعلام كند هم اكنون با بيش از نيم ميليون طرفدار در اينترنت فعاليت هاي گسترده ي خود را در زمينه ي برندسازي اينترنتي آغاز كرده است. در دنیای امروز خبرها در دنیای مجازی رصد می شوند بنابراین شرکت ها و مجموعه ها برای دیده شدن باید در این فضا حضوری چشمگیر داشته باشند. بروزرسانی این افتخار را دارد تا میزبان بنرهای تبلیغاتی شما عزیزان در بخش های مختلف سایت باشد. برای درخواست تبلغ در سایت از طریق تلگرام (09333801855) در تماس باشید.

 

درباره ما

با بروزرسانی بیشتر آشنا شویم

بروزرسانی تنها یک فروشگاه نیست، بروزرسانی تنها یک وب سایت اینترنتی نیست، بروزرسانی نماد کار گروهی،تلاش،انرژی و خلاقیت است که اکنون به یکی از محبوبترین برند های حوزه فناوری کشور تبدیل شده است. بگذارید تا باهم مروری داشته باشیم بر تاریخ این نماد: گروه فناوری بروزرسانی در سال 1389 در جمعی آکادمیک متشکل از دانشجویان و اساتید دانشگاه با هدف اطلاع رسانی در حوزه فناوری و اخبار مربوط به آن شکل گرفت، در سال 1390 دپارتمان فروش نیز در کنار دپارتمان اداری تحت عنوان "فروشگاه اپل بروزرسانی" شروع به کار کرد و تا به امروز موفق به جلب رضایت بیش از 550.000 هزار مشتری از تمام نقاط کشور شده است. با پیشرفت این گروه در سال 1391 بخش اجرایی نیز به سیستم بروزرسانی اضافه شد که تاکنون موفق به برگزاری همایش ها و فستیوال هایی در زمینه ی فناوری اطلاعات شده اند و هم اکنون ارائه خدمات نوین و جدیدی را در زمینه تبلیغات الکترونیکی و اینترنتی جهت رونق کسب و کارها و همچنین طراحی وب سایت های حرفه ای با امکانات فراوان جهت افزایش فروش و افزایش رضایت مشتریان کسب و کارها را آغاز نموده است (Social Media Marketing).

مهمترین اهداف بروز رسانی:

  • انعکاس آخرین و مهمترین رویدادهای مرتبط با فناوری اطلاعات و علوم رایانه در ایران و جهان.
  • ایجاد بستری جهت تحلیل و بررسی رخدادهای علمی مرتبط با فناوری اطلاعات و علوم رایانه.
  • فراهم نمودن بستری جهت انعکاس افکار و اندیشه های صاحب نظران پیرامون فناوری اطلاعات و علوم رایانه.
  • ایجاد بستری آموزشی جهت ارتقاء دانش و فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات.

اجرای طرح رجیستری موبایل به تعویق افتاد

همان‌طور که می‌دانستید قرار بود از اول مردادماه و با اجرای طرح رجیستری ارائه سرویس‌های مخابراتی اپراتورها به روشی‌هایی که از روش‌هایی به‌جز نمایندگی رسمی وارد می‌شوند قطع شود.

هک ایرانسل و افشای اطلاعات 20 میلیون مشترک بر روی تلگرام 

یک هکر با نفوذ به پایگاه اطلاعاتی ایرانسل ، اطلاعات 20 میلیون مشترک این اپراتور را توسط یک ربات تگرام فاش کرده است.با ارسال شماره ایرانسل به این ربات که توسط هکر طراحی شده ، اطلاعات خصوصی صاحب شماره از قبیل نام، نام خانوادگی، کد ملی، شهر محل سکونت، آدرس منزل و کد پستی وی برای کاربر ارسال می شود.در ادامه با مشروح خبر هک ایرانسل بروزرسانی را همراهی کنید.

۳۰ خودروی برقی در راه است

یک شرکت اروپایی قرار است تا ۹ سال آینده، ۳۰ مدل جدید از خودروهای برقی خود را روانه بازار کند.

انتقال پیامک های آیفون به کامپیوتر و گرفتن نسخه پشتیبان از آن ها

یکی از کارهای که در گوشی های آیفون نسبتا مشکل تلقی می شود انتقال پیامک های داخل دستگاهتون به کامپیوتر و یا تهیه نسخه پشتیبان از آن هاست که شما در مواقعی مانند تعویض گوشی ناچار به انتقال پیامک های داخل دستگاهتون به کامپیوتر شویدوبا ما در ادامه همراه باشید تا انجام این کار را به شما آموزش دهیم.

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time