کمپانی کینگستون در جریان نمایشگاه CES 2017 از فلش مموری جدید تحت عنوان Date Traveler Ultimate GT با ظرفیت 2 ترابایتی رونمایی کرد.

این روزها، بسیاری از کاربرن وب به سمت استفاده از فضای کلاود (Could) برای  ذخیره سازی اطلاعات خود روی آورده اند و به نظر می رسد که کم کم باید با فلش های یو اس بی ها خداحافظی کنیم. اما دو روز پیش کمپانی کینگستون در جریان نمایشگاه CES 2017 از فلش مموری جدید تحت عنوان Date Traveler Ultimate GT با ظرفیت 2 ترابایتی رونمایی کرد که می تواند باری دیگر کاربران را به استفاده از این فضای ذخیره سازی کوچک و قابل حمل ترغیب کند.

این محصول که بیشترین میزان حافظه ذخیره سازی را در میان فلش مموری های موجود به خود اختصاص داده است، در دو ظرفیت 2 و 1 ترابایتی روانه بازار خواهد شد. کینگستون بدنه این محصول را با قابی از آلیاژ روی پوشانده است تا از آن در برابر هر گونه صدمه و آسیب احتمالی محافظت کند.

متاسفانه و یا شاید هم خوشبختانه، این فلش مموری از یک آداپتور USB 3.1 بهره می برد و خبری از USB-C نیست. بنابراین، برای اتصال این محصول به لپ تاپ های جدیدی که تنها از پورت USB-C برخوردارند، می بایست از یک مبدل استفاده کنید.

به گفته شرکت کینگستون، فلش مموری Data Traveler Ultimate GT از ماه فوریه سال میلادی جاری روانه بازار خواهد شد. البته هنوز قیمت دقیقی برای این محصول ذکر نشده، اما از آن جایی که به عنوان اولین فلش مموری جهان با حافظه 2 ترابایتی عرضه خواهد شد، قطعاً از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار خواهد بود.

منبع: تک شات

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی