غذاهایی که در آینده جایگزین غذاهای امروزی می شوند

با توجه به افزایش جمعیت در دنیا مردم در کره زمین باید به فکر غذاهایی جایگزین غذاهای امروزی باشند.

بیشتر از 9 میلیارد حیوان در سال برای تامین غذای انسان ها تنها در آمریکا کشته می شوند که باعث می شود تا مشکلات محیط زیستی زیادی را ایجاد کند و برای رفع این مشکل باید غذاهایی را جایگزین غذاهای امروزی کنیم که در این میان چند مدل غذا را به علت عدم استفاده از آن ها تا به حال و زیاد بودن می توان استفاده کرد.

مورد اول استفاده از غذاهایی است که با پرینتر های سه بعدی درست می شوند البته هم اکنون هم می توان بعضی غذاهایی که با پرینتر 3بعدی تولید می شوند را در فروشگاه ها پیدا کرد.مهندسان امید دارند تا با این دستگاه ها بتوان غذاهای بهتر و ارزان تری را تولید ککرد که راحت تر در دسترس عموم قرار بگیرد.

مورد دوم استفاده از گوشت های آزمایشگاهی است که تقریبا به طعم و بوی گوشت های طبیعی نزدیک هستند و البته خواص بیشتری هم دارند که البته باید ببینیم تا استقبال مردم از گوشت ها چگونه خواهد بود.

مورد سوم حشرات است که تنوع بالایی دارند که به علت ظاهر بدی که دارند تا کنون تنها در بعضی از مناطق زمین همانند شرق آسیا مورد توجه قرار گرفته اند.هم اکنون باید اعلام کنیم که 2 میلیارد نفر در کره زمین از حشرات تغذیه می کنند که سرشار از پروتیین هستند و می توانند منبع تغذیه خوبی برای مردم روی زمین در آینده باشند.

https://as1.asset.aparat.com/aparat-video/2f9552fff66ba2618cf820cb87032b7c10299718-240p__59343.mp4

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time