راه حل هایی برای استفاده بهتر و راحت تر از آیفون

برای اینکه استفاده گوشی داشته باشید که در انجام وظایف خود سریع و بهینه باشد باید کارهایی را انجام دهید که باعث بهبود عمل کردش می شود.

رم پردازشی دستگاه مکانی موقت برای نگهداری اطلاعات است به همین دلیل نمی توان اطلاعات زیادی در آن ذخیره کرد و در صورت پر شدن سرعت دستگاه برای اجرای برنامه ها پایین میاد.میزان رم پردازشی در مدل های مختلف گوشی متفاوت است به عنوان مثال در آیون 6 یک گیگابایت و در نسل بع آن به 2 گیگابایت ارتقا پیدا کرده است که این روند تا آیفون 8 هم ادامه پیدا کرده است هرچند که در آیفون 8 پلاس و X به دلیل بهبود عملکرد دوربین رم پردازشی 3 گیگابایت  است.

برای خالی کردن رم باید دکمه پاور را نگه دارید تا صفحه خاموش کردن برای شما نمایش داده شود سپس دکمه هوم را چند ثانیه نگه دارید تا به صفحه قبل باز گردید بعد از انجام این کار مشاهده می کنید که برنامه ها برای استفاده دوباره باید در رم برای اجرا بارگذاری شوند.

شما می توانید با دست خود بر روی صفحه نمایش آیفون بنویسید و کلمه ای که شما نوشته اید را دستگاه در قسمت مورد نظر تایپ می کند.

اگر دوست دارید تا صفحات سایت ها را به صورتی که در کامپیوتر می بینید در مرورگر سافاری داشته باشید باید همانند این ویدیو در بالای سافاری گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.

 

https://hw19.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/cb43d6557fb00d8cc6b43ec511b1e33c10859661-360p__83674.mp4

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time