چاپ کردن این صفحه
چند ترفند در ios 11

چند ترفند در ios 11

با معرفی هر نسخه جدید از ios برای دستگاه های اپلی قابلیت های به آن ها اضافه می شود که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

در قسمت iMessage شما می توانید امکانات بیشتری نسبت به حالت message معمولی داشته باشید که البته این حالت نیازمند اینترنت است.در مورد قابلیت جدیدی که به آن اضافه شده است باید بگیم که در هنگام انتخاب یک استیکر می توانید با دو انگست خود بر روی صفحه اندازه آن را کوچک و یا بزرگ کنید و سپس در هر جای صفحه که خواستید آن را رها کنید تا در جای خود قرار بگیرد.

در قسمت Personal Hotspot شما می توانید اینترنت دستگاه خود را همانند یک مودم به دستگاه های دیگر منتقل کنید که برای انجام این کار شما ابتدا باید Hotspot مورد نظر را انتخاب سپس رمز بزنید و مورد جالبی که در ios جدید وجود دارد این است که دیگر نیازی به وارد کرد رمز نیست و تنها در گوشی که قصد به اشتراک گذاشتن اینترنت آن را دارید گزینه Share Pasword را انتخاب می کنید و کار تمام می شود.

در مرورگر سافاری شاید تب های زیادی را باز کرده باشید که بستن یک یک آن ها زمان زیادی می برد اما نگران نباشید چرا که در نسخه جدید می توانید با انتخاب گزینه Close All Tabs در گوشه سمت راست همگی آن ها را به یکباره ببندید.

تمامی حقوق محفوظ است - بروزرسانی - آدرس : مشهد - بلوار خیام - خیام ۱۱ - تقاطع فرهاد ۰۵۱۳۷۶۵۱۸۸۱