• ارسال شده :
  • بازدیدها : 6638

همکاری BMW با اپل برای تولید خودرو های هوشمند !

 

دو شرکت اپل و بی.ام.و از همکاری مشترک خود برای افزودن برخی سیستم‌های اطلاعاتی به خودروهای نسل جدید خبر دادند و شایعات منتشر شده در این زمینه را تائید کردند.

 

 دو شرکت گفتگوهای اولیه را در این زمینه صورت داده‌اند و از جمله می‌توان به سفر مدیران اپل به شهر لایپزیک آلمان برای اشنایی با نحوه ساخت خودروی i3 شرکت بی.ام.و اشاره کرد.ظاهرا بی.ام.و در اندیشه بازطراحی شیوه مورد استفاده خود برای طراحی خودروهای برقی است و از همین رو به همکاری با اپل علاقه نشان می‌دهد. برخی کارشناسان معتقدند اپل هم از خلال این همکاری به دنبال افزایش اطلاعات و اگاهی‌هایش برای طراحی خودروی برقی اختصاصی است.

البته بی.ام.و می‌گوید هیچ صحبتی بین دو طرف در این زمینه به عمل نیامده است. اما برخی منابع خبری خلاف این ادعا را مطرح کرده‌اند. کارشناسان نزدیک به بی.ام.و می‌گویند این شرکت مایل به همکاری با اپل در موارد حساس نیست، چون دوست ندارد اسرار خودروسازیش افشا شود.در مجموع حتی اگر بی.ام.و علاقه زیادی به همکاری‌های گسترده تخصصی با اپل نداشته باشد، همکاری‌های محدود در حوزه فناوری‌های اطلاعاتی نیز برای این شرکت کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.

آخرین تغییرات : یکشنبه 11 مرداد 1394
close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time