• ارسال شده :
  • بازدیدها : 6645

بدترين بخش شكستن نمایشگر آيفون كجاست؟

يكي از بزرگ ترين مشكلات صاحبان ايفون شكستن نمايشگر دستگاه است..

نمايشگر ايفون به طرق مختلف مي تواند بشكند كه در بیشتر مواقع شيشه ال سي دي دستگاه مي شكند و قسمت تاچ سالم مي ماند و بدون شيشه هم كار مي كنه.

اينكه شيشه ال سي دي شما چگونه بشكند بستگي به نوع زمين افتادن گوشي دارد اگر گوشي صاف به زمين بخورد ميزان ضربه يه تمام نقاط ضفحه تقريبا يكسان مي شود و شيشه ال سي دي تقريبا با به هم ريختگي يكسان مي شكند.اما در برخي مواقع ضربه به گوشه هاي صفحه نمايش وارد مي شود و در اين موارد كمي اوضاع فرق مي كند.

سوالي كه در اينجا مطرح مي شود اين است كه ضربه به كدام قسمت گوشي صدمه بيشتري را به دستگاه وارد مي كند؟

در پاسخ بايد بگيم كه در اكثر مواقع ضربه هايي كه به جز به گوشه بالاي سمت راست وارد مي شود مشكل حادي را ايجاد نمي كند اما با توجه به اينكه در بالاي سمت راست فلت گوشی قرار داره ضربه به اين قسمت مي تونه كار كردن با صفحه نمايش را مختل كند.

در بيشتر مواقع افتادن روي زمين صفحه نمايش راه راه مي شود كه اين به دليل سوخته شدن برخي از پيكسل هاي نمايشگر و يايد ال سي دي تعويض شود اما در برخي موارد به صرفه نيست ال سي دي را تعويض كنيد و تنها يك ضربه كوچك به اطراف دستگاه وارد شده و به جز يك شكستگي كوچيك مشكل در كار كردن با صفحه نمايش نداريد چرا كه عوض كردن ال سي دي مي تونه مشكلاني از قبيل باز شدن اطراف ال سي دي و يا درست كار نكردن تاچ سه بعدي دستگاه كه در ايفون ٦ اس به بالا وجود دارد اشاره كرد.

بروزرسانی

آخرین تغییرات : پنج شنبه 23 دی 1395
close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time