• ارسال شده :
  • بازدیدها : 5168

شایعات جدید در رابطه با حذف دکمه فیزیکی هوم در گلکسی S8

 

بر اساس خبری که از سوی منابع کره ای منتشر شده است ، مشخصات سخت افزاری و قابلیت های گلکسی S8 به مرحله نهایی خود رسیده است.

 در این خبر آمده است که دکمه فیزیکی هوم از دو مدل گلکسی S8 و گلکسی  S8 plus حذف خواهد شد .این دو مدل در دو سایز مختلف 5.7 اینچی و 6.2 اینچی روانه بازار خواهد شد.همچنین در این خبر آمده است که مدل بزرگتر این نسل دارای دوربین دوگانه خواهد بود،این در حالی است که مدل 5.7 اینچی از دوربین دوگانه بی بهره خواهد بود و همین امر در هزینه های این مدل به طور مستقیم تاثیر گذار خواهد بود.

اما بر اساس تصویری که توسط یک کمپانی تولید قاب های سامسونگ منتشر شده است ،مهر تاییدی بر تمامی مشخصات فاش شده تا به امروز درباره این مدل است،زیرا معمولا کمپانی های تولید کننده قاب های گوشی از طراحی و مدل گوشی های جدیدی اطلاعاتی در دسترس دارند که بر اساس این اطلاعات قاب های خود را طراحی می کنند . اکنون شاهد دومین قاب این نسل از سامسونگ بودیم.

درعکس های منتشر شده درگاه جک هدفون 3.5 میلی متری حذف نشده است و دارای 3 دکمه فیزیکی است که به احتمال زیاد دکمه های ولوم و پاور می باشد.همچنین در این عکس پورت USB C هم به چشم می خورد.

 

منبع:gsmarena

آخرین تغییرات : جمعه 24 دی 1395
close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time