راننده خودرو تسلا جزئیاتی از تصادف خطرناکش را فاش کرد

صاحب خودرو تسلا مدل ۳ اخیرا از تصادف خطرناک خودش و از برخورد با سرعت ۶۰ مایل بر ساعت به یک ماشین ساکن و اینکه چطور جان سالم به در برد سخن می گوید.
در حالی که جلو‌ ماشین در طی برخورد تماما جمع شده بود اما هم راننده و هم سرنشین توانستند از این تصادف جان سالم به در ببرند
راننده تصاویری از این تصادف منتشر کرده  و همچنین کمپانی تسلا هم جزئیاتی از ایمنی بیشتر این ماشین منتشر کرده است.
بر طبق این جزئیات، این تصادف بسیار خطرناک بوده و گرچه تمام قسمت جلویی ماشین جمع شده بوده اما کابین سالم مانده بود. شاید اگر خودرویی عادی دچار این سانحه می شد کسی جان سالم به در نمی برد اما این خودروی الکتریکی تسلا بسیار مقاوم و مستحکم بوده آن هم در تصادف با یک کامیون!
 
 
 
 
همه از متخصصان تا مردم عادی گفتند که ما اگر جای شرنشینان بودیم قطعا جان سالم به در نمیبردیم، قطعا این یک خودرو عادی نیست!
 
راننده نقل می کند که در طی تصادف شیشه جلوی ماشین فقط کمی خورد شده و تکه ای از آن به بازوی سرنشین فرو رفته است.
 
 
 
 
راننده همچنین گفته است با وجود اینکه دسترسی به بیمه بعد از تصادف کمی مشکل بوده اما همچنان باورنکردنی است که چطور از این تصادف خطرناک جان سالم به در برده است.
 
همچنین گفته تا در حال اقدام برای یک خودرو الکتریکی دیگر است.
تصادف این خودروی الکتریکی تسلا مدل ۳ یک بار دیگر ثابت کرد که خودروهای تسلا از امن ترین خودروها در طی تصادفات جاده ای هستند.
در خبرهای اخیر هم منتشر شده است که خودروی تسلا مدل ایکس در تست های تصادف و ایمنی ۵ ستاره را به خود اختصاص داده و در تست های تصادف تنها کمی از شیشه ها خورد شده اما راننده توانسته بدون هیچ صدمه ای از‌ماشین خارج شود.
 
 
 
 
منبع: teslarati
آخرین ویرایش در جمعه, 27 بهمن 1396 13:18
(0 رای‌ها)

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time