اضافه شدن قابلیتی فوق العاده به مسیریاب ویز

قابلیت گزارش لغزندگی و یخ‌زدگی جاده‌ها به مسیریاب ویز اضافه شد.

با استفاده از مسیریاب ویز پیشتر می توانستیم تصادفات جاده ای را گزارش دهیم  و سایر رانندگان را از وضعیت با خبر سازیم. اکنون این مسیریاب ویژگی فوق العاده به برنامه خود اضافه کرده است که به وسیله آن می توان شرایط آب‌وهوایی شامل برف، باران، تگرگ و جاده‌های لغزنده و یخ‌زده را گزارش داد.

در حال حاضر این ویژگی جدید در ۱۸۵ کشور در دسترس بوده و کاربران می‌توانند جاده‌های برفی، یخ‌زده و لغزنده را در ویز گزارش و هشدار دهند. همچنین کاربران در این قابلیت جدید می‌توانند جاده‌های مه‌گرفته و آب‌گرفته (سیل) در جاده را به‌سادگی روی نقشه مشخص کرده و دیگران را از وجود آن‌ها مطلع کنند.

ویز با ۱۳۰ میلیون کاربر فعال ماهانه، پرطرفدارترین و پراستفاده‌ترین اپلیکیشن مسیریاب حال حاضر جهان است که به کمک کاربرانش می‌تواند سریع‌ترین وضعیت جاده‌های جهان را منتشر کند. پیش از این کاربران ویز قادر بودند خطراتی مانند روغن در جاده، چاله‌ها، جاده‌های بدون علائم راهنمایی و رانندگی و گردبادها را در این اپلیکیشن گزارش کرده و رانندگان دیگر را از وقوع اتفاقات و حوادث مطلع نمایند. با اضافه‌شدن این قابلیت جدید انتظار می‌رود بسیاری از سوانح رانندگی و گیر افتادن ماشین ها در برف و کولاک کاهش یابد.

(0 رای‌ها)

1 نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time