ویروس کرونا

مشتری محترم بروزرسانی

در این ایام بسیار سخت، برای فروشگاه بروزرسانی بسیار مهم است که در کنار شما باشیم، ما از این فرصت استفاده میکنیم تا از شما به خاطر اعتماد و حمایت مستمر تشکر کنیم و اعلام کنیم به روابط کاری و تجاری خود با شما پایبند هستیم و با تغییراتی در مدل ارائه خدمات در دوران قرنطینه نیز در کنار شما خواهیم بود

 

تعلیق موقت خدمات حضوری در فروشگاه بروزرسانی و استفاده از خدمات آنلاین

از آنجا که اوضاع پیرامون ویروس کرونا یا COVID-19 همچنان در حال تحول است، ما تمام تلاش خود را برای اطمینان از ایمنی و سلامت شما انجام می دهیم. به منظور حمایت از تلاشهای جهانی برای مقابله با گسترش COVID-19 ، فروشگاه بروزرسانی کلیه خدمات حضوری مشتریان خود را موقتا تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق در آورده است.

اما خدمات آنلاین و غیر حضوری ما همچنان برای آسایش و آرامش شما مشتریان محترم ادامه خواهد داشت تا شما اطمینان داشته باشید کلیه خدمات در دسترس شما خواهد بود و بدون مشکل در خانه بمانید.

میخواهیم به شما اطمینان دهیم به مجردی که مسئولین وزارت بهداشت و منابع مورد اطمینان در این موضوع اعلام کنند ادامه فعالیت حضوری امن میباشد مجددا این خدمات فورا برقرار خواهد شد ما برای شما کانال های ارتباطی در دوران قرنطینه را فراهم کرده ایم تا همچنان از خدمات ما بهره مند باشید.

 

کانال های ارتباطی برای خدمات غیر حضوری:

1- شما میتوانید مسایل و مشکلات خود را از طریق شماره تلفن یا واتس اپ تلفن همراه 09054670795

با ما مطرح نمایید یا خرید تلفنی انجام دهید تا همکاران ما در فروشگاه آنلاین کالا را برای شما ارسال نمایند.

2- ضمنا جهت خرید کالا ها بصورت آنلاین وب سایت ما به آدرس www.beroozresani.com به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما میباشد و در این وبسایت نیز چت آنلاین به سوالات شما پاسخگو خواهد بود.

3- جهت تعمیرات و خدمات فنی سخت افزاری و نرم افزاری نیز کارشناسان ما شرایط ارسال با پیک را برای شما فراهم نموده اند و پیک بروزرسانی جهت تحویل و رفت آمد در خدمت شما خواهد بود تا نیازی به خروج از منزل در این روزها نداشته باشید

آخرین تغییرات : دوشنبه 11 فروردين 1399
close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time