اشتراک گذاری مجدد محتوای جذاب با قابلیت جدید Reshare اینستاگرام stars

بر اساس خبری که به تازگی توسط سخنگوی اینستاگرام منتشر شده است، اینستاگرام در حال آزمایش استیکر جدیدی به نام «Reshare» می‌باشد که اشتراک‌ گذاری مجدد پست ‌ها و استوری ‌ها، به صورت دقیق ‌تری انجام ‌شود. این قابلیت به کاربران کمک می‌کند تا با دید بازتری از بین پست ‌ها و استوری‌ هایی که مشاهده، ذخیره یا پست کرده‌‌اند، بهترین ‌ها را برای اشتراک‌ گذاری مجدد انتخاب کنند و استوری خود را جذاب تر کند.

قالیباف: مسدود سازی پلتفرم‌های پرکاربرد مانند اینستاگرام و واتس‌اپ در برنامه مجلس نیست stars

محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام گفت: «مسدودسازی پلتفرم‌های پرکاربرد مانند اینستاگرام و واتس‌اپ، برنامه مجلس نیست و ضروری است که ابهامات و اشکالات طرح اصلاح شود»

ربات بسکتبالیست المپیک stars

روز گذشته و در جریان مسابقات المپیک توکیو ۲۰۲۰، تیم‌های بسکتبال فرانسه و آمریکا با یکدیگر رقابت کردند. اما نکته جذاب این بازی، به رخ کشیدن تکنولوژی و علم رباتیک ژاپن در زمان استراحت این بازی، با حضور ربات بسکتبالیست بود. این ربات چند پرتاب آزاد انجام داد و نشان داد که می‌تواند از وسط زمین نیز توپ را روانه حلقه کند و توانست توجهات را به خود جلب کند!

مومن‌نسب: پنج جایگزین داخلی برای اینستاگرام داریم

روح‌ الله مومن ‌نسب،‌ از تدوین‌ کنندگان طرح محدودسازی فضای مجازی در مجلس،‌ در گفتگو با روزنامه همشهری گفت: بلافاصله بعد از نیامدن نمایندگی اینستاگرام به ایران، دست‌ کم پنج جایگزین داخلی و بومی، از جمله روبینو، برای اینستاگرام در نظر گرفته شده و قرار است با تصویب طرح،‌ اینستاگرام پس از تعیین جایگزین مسدود شود.

وزیر ارتباطات درباره طرح «صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی» هشدار داد!

محمد جواد آذری جهرمی‌، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات‌، در نامه‌ ای به آقای محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس و آقای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور آینده‌، نسبت به نقض حقوق کاربران در طرح «صیانت از حقوق کسب و کارهای آنلاین و حقوق کاربران در فضای مجازی» هشدار داد.

کاشت ناخن‌های هوشمند با استفاده از ریزتراشه‌ها!

به تازگی مد جدیدی در دوبی محبوب شده است که کاشت «ریزتراشه» یا «میکروچیپ» بر روی ناخن می‌باشد! بر روی این ریزتراشه ها، اطلاعات کارت ‌های ویزیت و یا آدرس شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و همچنین شماره موبایل ذخیره می‌شود.
close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time