ممنوعیت ثبت سفارش واردات آیفون در سامانه جامع تجارت stars

همان طور که میدانید از چندی پیش صحبت‎هایی از سوی نمایندگان مجلس برای ممانعت از واردات گوشی‎های آیفون مطرح شده بود و این موضوع با اتفاقی جدیدی همراه شده است و در همین زمینه، واردکنندگان دیگر قادر به ثبت سفارش گوشی‎های آیفون نیستند.

ترامپ خطاب به ایلان ماسک: فقط یک احمق می‌تواند توییتر را با چنین مبلغی بخرد! stars

دونالد ترامپ، رئیس‌ جمهوری سابق آمریکا در بیانیه‌ ای اظهار کرد: «فقط یک آدم احمق می‌تواند توییتر را به این مبلغ خریداری کند و ایلان ماسک، مدیرعامل میلیاردر شرکت تسلا آدم احمقی نیست. به علاوه، چگونه می‌تواند چنین معامله ‌ای انجام شود وقتی که احتمالا او به طور غیرقانونی سهامش را خریداری کرده است؟»

رونمایی از توکن ریالی stars

بر اساس خبری که به تازگی منتشر شده است، پست بانک ایران از توکن ریالی خود رونمایی کرد. توکن ریالی پست بانک ایران با نماد IRRP عرضه می‌شود. این توکن با عنوان (پست بانک ریال) در کیف پول‌ ققنوس در دسترس است که معادل ریالی نیز دارد.

هشداری برای ارزهای دیجیتال stars

اگرچه بیت ‌کوین یک بار تا ۲۶ هزار و ۸۰۰ دلار ریزش کرد و دوباره به ۳۰ هزار دلار بازگشته است و شاید فکر کنید که این بازگشت نشانه برگشت بازار است، اما بسیاری از کارشناسان عقیده دارند که ریزش بازار هنوز ادامه دارد و تمام نشده است.

معافیت خدمات فیبر نوری از تعرفه گذاری stars

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، به ‌منظور تحقق پوشش ۸۰ درصدی دسترسی پهن باند ثابت خانوارها، بر اساس اهداف عملیاتی طرح کلان و معماری شبکه ملی اطلاعات و ماده ۵ قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، «اصول حاکم بر حمایت از توسعه شبکه دسترسی مبتنی بر فیبر نوری» را به‌ عنوان یکی از پروژه‌های اولویت ‌دار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی و تصویب کرد.

ماه گرفتگی کامل در راه است!

بر اساس خبری که به تازگی منتشر شده است، در تاریخ ۱۵ و ۱۶ ماه مه مصادف با ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت، توجه میلیون‌ها نفر به آسمان جلب خواهد شد جایی که قمر حفره ‌دار مسی ‌رنگ زمین، به طور کامل در سایه‌ی سیاره ماه پنهان‌ خواهد شد.

اضافه شدن NFT ها در آپدیت جدید اینستاگرام

«مارک زاکربرگ»، مدیرعامل متا، چندی پیش و در اواخر سال گذشته، در نمایشگاه (SXSW) ، بدون اشاره به جزئیات خاصی، اعلام کرده بود که طی چند ماه آینده، توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT) به اینستاگرام اضافه می‌شوند و به مرور زمان این پلتفرم توسعه پیدا خواهد کرد.

نسخه پولی تلگرام در راه است!

بر اساس خبری که به تازگی توسط یکی از افشاگران منتشر شده است، در صورت خرید اشتراک ویژه در تلگرام، علامتی به کنار نام کاربران اضافه می‌شود که نشان می‌دهد آنها اشتراک پریمیوم دارند.

درمان وزوز گوش با تراشه‌ مغزی نورالینک stars

همان طور که پیشتر اشاره کردیم، ایلان ماسک، مدیرعامل کمپانی «نورالینک» که یک کمپانی کاشت ریزتراشه در مغز انسان است، در یک پادکست و مصاحبه با جو روگان،‌ به نقش بسیار مهم تراشه‌ های مغزی نورالینک طی دهه آینده، اشاره کرده بود.
close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time