هماهنگی دستیار صوتی گوگل و Google Maps

بزودی دستیار صوتی گوگل با گوگل مپس ترکیب خواهد شد.

امروزه خیلی از افراد با اپلیکیشن گوگل مپ و دستیار صوتی گوگل آشنا هستند و خیلی از مواقع از آنها استفاده کرده اند اما مدتی پیش مدیر عامل گوگل بیان کرد این شرکت تصمیم دارد هوشمصنوعی را به تمامی اپلیکیشن های خود اضافه کند.

بنابراین به تازگی گوگل در کنفرانس I/O اعلام نمود قرار است به زودی دستیار صوتی گوگل با Google Maps ترکیب شوند تا کاربران راحت تر بتوانند از نقشه گوگل استفاده کنند.

نحوه کار این دو اپلیکیشن با هم به این صورت است که فرض کنید شما میخواهید حین رانندگی برای رفتن به محلی با استفاده از نقشه گوگل مسیریابی کنید و میخواهید متوجه شوید چه زمانی طول می کشد تا شما به مقصد برسید برای این کار بدون دخالت دست تنها کافی است از دستیار صوتی گوگل بخواهید زمان تقریبی رسیدن به مقصد را به شما اعلام کند.

همچنین در هنگام رانندگی می توانید با استفاده از دستیار صوتی گوگل موسیقی مورد علاقه خود را پخش کنید و یا صدای موسیقی را تنظیم نمایید.

همچنین باید گفت هماهنگی این دو اپلیکیشن علاوه این که کارایی Google Maps را افزایش خواهد داد باعث می شود بسیاری از افراد تمایل به استفاده از دستیار صوتی گوگل را پیدا کنند.

 

 

 

منبع: techcrunch

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time