اپلیکیشن نشان، قابلیت نمایش سرعت گیر را به نقشه خود اضافه کرد

به تازگی کاربران اپلیکیشن نشان، پیامی دریافت کردند که از افزوده شدن قابلیتی جدید ، به این اپلیکیشن خبر می داد. این قابلیت ، اضافه شدن محل سرعتگیر های جاده و ارسال پیام هشدار به کاربران است.  

این هشدار به کاربر این امکان را می دهد که برای کم کردن سرعت خود آمادگی پیدا کند. همچنین کمک شایانی در کاهش هزینه های نگهداری ماشین خواهد نمود.

نشان اولین اپلیکیشن ایرانی مسیریابی استکه قابلیت نشان دادن سرعت گیر را به نقشه خود افزوده است. حتی بسیاری ازاپلیکیشن های مسیریابی خارجی ، از جمله ویز هم هنوز این قابلیت را برای کاربران خود ارائه نکرده اند.

نحوه عملکرد این قابلیت به این صورت است که پیش از رسیدن به سرعتگیر ، اپلیکیشن با یک بوق کوتاه و نشان دادن علامت سرعت گیر روی نقشه ، این موضوع را به کاربر اطلاع می دهد تا سرعت خود را به آسانی کنترل کند.

کارشناسان توسعه کسب و کار این اپلیکیشن در مورد چگونگی شناسایی سرعتگیر ها ، این گونه توضیح دادند که: تیم برنامه نویسی نشان ، الگوریتمی را طراحی کردند که در زمان های بدون ترافیک و در شزایط عادی ، کاهش سرعت ناگهانی خودرو هارا در نقاط خاص ثبت میکند. به این ترتیب با ترکیب کردن این اطلاعات و گزارشات کاربرانتوانستیم با دقت نسبتا خوبی موقعیت سرعتگیر ها را ثبت کنیم.

این اپلیکیشن ایرانی ، قابلیت های جذاب دیگری از جمله نمایش محل پلیس و دوربین های ثبت تخلف را به کاربران خود ارائه می کنند .

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time