اینستاگرام با اخبار جعلی مقابله میکند !

اینستاگرام در بیانیه ای اعلام کرده که در حال ایجاد قابلیتی جدید میباشد که با استفاده از آن کاربران میتوانند پست هایی که محتوای نادرستی دارند را گزارش کنند.

در خبرهای قبلی هم خوانده بودیم که فیسبوک هم از این ابزار برای جلوگیری از انتشار اخبار جعلی استفاده می کند و هر روز در تلاش است که اخبار جعلی این شبکه اجتماعی را کاهش دهد.

اکنون اینستاگرام تصمیم گرفته است این ابزار مفید را به شبکه اجتماعی خود اضافه کند. با استفاده از این امکان دسترسی کاربران به اطلاعات جعلی بسیار محدود میشود به صورتی که این محتوای تقلبی در جستجوی اکسپلور هم به کاربران نمایش داده نمیشود.

پیش از این هم اینستاگرام سیاست جدیدی برای حذف اکانت های فیک در نظر گرفت. در گذشته اینستاگرام بدون هیچ اطلاع قبلی اکانت هایی که دچار تخلف شده بودند را غیر فعال میکرد اما در بروزرسانی جدید خود این سیاست را تغییر داده است.

در صورتی که اینستاگرام تصمیم بگیرد حسابی را غیر فعال کند از قبل برای کاربر نوتفیکیشن در خصوص این موضوع ارسال میشود که اکانت شما در شرایط مناسبی قرار ندارد و در صورت لغو قوانین محتوایی و اجتماعی اینستاگرام حساب شما مسدود خواهد شد.

با وجود این سیاست ها دسترسی به اکانت های فیک و همچنین اخبار جعلی روز به روز کمتر میشود.

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time