ffffffffff

ویژگی «Live Rooms» با امکان اجرای «Live» با حضور ۴نفر به اینستاگرام اضافه شد!

اینستاگرام در آپدیت جدید خود، قابلیتی به نام «Live Rooms» را رونمایی کرده است که عملکرد «Live» را افزایش می‌دهد و امکان اجرای «Live» همزمان حداکثر ۴ کاربر را فراهم می‌کند. در صورتی که تا پیش از این، تنها دو نفر به ‌صورت هم‌ زمان می‌توانستند در «Live» شرکت کنند.

به‌ گفته‌ی اینستاگرام، «Live Rooms» راهکار جدیدی برای خالقان محتوا است تا کسب ‌و ‌کارشان را بسازند و درآمد بیشتری کسب کنند. زیرا این ویژگی جدید، راهی عالی برای افزایش تعداد دنبال ‌کنندگان است. به دلیل اینکه فالورهای مهمان ‌ها نیز، از آغاز پخش «Live» با خبر می‌شوند و احتمال دنبال‌ شدن آن‌ها افزایش می‌یابد.
این ویژگی جدید از امروز منتشر می ‌شود و البته کاربران باید برای دریافت آن صبور باشند، زیرا به تدریج و احتمالا تا یک هفته آینده در اختیار تمام آن‌ها قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که اواخر سال گذشته میلادی، اینستاگرام مدت زمان «Live» را از ۱ساعت به ۴ ساعت افزایش داده است.
برای دسترسی به این ویژگی جدید، کاربران باید به سمت چپ سوایپ و گزینه دوربین «Live» را انتخاب کنند. در ادامه باید روی آیکون «Rooms» ضربه بزنند و مهمانان را به آن اضافه کنند.
باید این نکته را هم ذکر کرد که اگر برگزارکنندگان «Live» یک کاربر را مسدود کنند، این کاربر دیگر نمی‌تواند این «Live» را مشاهده کند.
از زمان شیوع ویروس کرونا در جهان، میزان استفاده کاربران از «Live» اینستاگرام افزایش پیدا کرده است و قطعا با این ویژگی جدید، بر تعداد آن افزوده خواهد شد.
باید منتظر ماند و دید کاربران تا چه اندازه از ویژگی «Live Rooms» استقبال می‌کنند.نظر شما درباره این ویژگی جدید چیست؟

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time