• آموزش
  • ارسال شده :

iOS 11 سرانجام منتشر شد، چگونه به آن مهاجرت کنیم؟

اپل سرانجام نسخه نهایی سیستم عامل خود را منتشر کرد.دو روش برای بروزرسانی دستگاه شما به ای او اس 11 وجود دارد. همراه ما باشید با نحوه ی دانلود و نصب این نسخه از سیستم عامل.

برای این که از ای او اس 11 استفاده کنید نیازی به آیفون 8 699 دلاری یا ایفون 8 پلاس 799 دلاری ندارید و یا این که برای آیفون Xمنتظر بمانید.اگر آیفون 5 اس به بالاتر دارید و یا نسل پنج ایپد یا ایپد مینی 2 به بالاتر و هم چنین نسل ششم ایپد تاچ را دارا هستید می توانید دستگاه خود را به ای او اس 11 اپدیت کنید. در عکس زیر تمامی دستگاه هایی که به این نسخه اپدیت می شوند را می بینید.

اگر می خواهید به این نسخه بروزر شوید ابتدا باید بدانید که این آپدیت 2 گیگابایت حجم دارد پس قبل از هر چیزی این فضای ازاد را ایجاد کنید. هم چنین بسیار خوب است که قبل از شروع به اپدیت از گوشی خود بک اپ بگیرید تا اگر اینترنت شما دچار مشکل شد و یا اختلال دیگری به وجود امد، مشکلی برای اطلاعات به وجود نیاید.

اما اولین راه بروزرسانی از طریق OTAاست:

اگر به اینترنت متصل اید می توانید به راحتی خودتان گوشی را اپدیت کنید. فقط گوشی خود را به شارژر متصل کنید و به قسمت Settings> General>software updateبروید بر روی downloadکلیک کنید تا ابتدا دانلود شود و پس از ان به طور خودکار دستگاه شما بروز می شود.

اما دومین راه بروزرسانی از طریق ایتونز است:

اگر کامپیوتری دارید که بر روی ان ایتونز نصب است سریع تر می توانید گوشی را اپدیت کنید. اول از هم ایتونز را بروز کنید به نسخه 12.7 پس از ان گوشی را به کامپیوتر متصل کنید و  روی آیکون آیفون یا آیپد موجود در گوشه‌ی سمت چپ و بالای آیتونز کلیک کنید. سپس روی گزینه‌یCheck for Update> Download and Update کلیک کنید. با پذیرش شرایط، مراحل بعدی را طی کنید و مابقی کار ها را آیتونز به طور خودکار انجام می دهد.

منبع: cnet

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time