با نمایشگاه CES آشنا شوید!

هرساله در اوایل ژانویه سال جدید شهر لاس وگاس میزبان برگزاری نمایشگاه بزرگی به نام CESاست در این مطلب نگاهی به تاریخچه برگزاری این نمایشگاه خواهیم داشت.

به مناسبت برگراری CES2018نگاهی به تاریخچه این نمایشگاه که مخصوص عاشقان فناوری میباشد خواهیم داشت. واژهCES  در واقع خلاصه شده عبارت انگلیسی  Consumer Electronics Showبه معنای نمایشگاه الکترونیک مصرفی است، این نمایشگاه هرساله درتاریخ 7 ام ژانویه به مدت 3 روز درشهرلاس وگاس و در ایالت نوادا آمریکا برگزارمیشود.

تاریخچه برگزاری نمایشگاه  CESبه سال 1967 بازمیگردد دراین سال نمایشگاه در شهر نیویورک  با همکاری 14 شرکت از جمله ال جی موتورولا و فیلیپس در مساحتی بالغ بر 9000 متر مربع برگزار شد،تا سال 1978 محل برگزاری این نمایشگاه فناوری در نیویورک بود که از این سال برای اولین بار محل آن تغییر کرده و به لاس وگاس انتقال پیدا کرد تا کنون نیز ادامه داشته است.

در این نمایشگاه شرکت های فناوری بسیار زیادی جدیدترین فناوری های خود را برای علاقه مندان در معرض نمایش میگذارند به عنوان مثال در سال 1974 پخش کننده دیسک لیزری برای اولین بار در این طی برگزاری این نمایشگاه معرفی شد درحالی که عرضه تجاری این محصول  تا سال 1978 به طول انجامید.گفتنی است به دلیل محدودیت هایی که وجود دارد بازدید از این نمایشگاه برای عموم نیست و کاربران وعلاقه مندان باید مدتی قبل از برگزار شدن نمایشگاه در وبسایت آن ثبت نام کنند.

در صورتی که تمایل دارید به صورت زنده این نمایشگاه را مشاهده کنید کافی است به این آدرس مراجعه کرده و به صورت آنلاین مهمترین اتفاقات این نمایشگاه را دنبال کنید.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time