• آموزش
  • ارسال شده :

چگونه سرعت اینترنت تلفن های اندرویدی را افزایش دهیم ؟

یکی از موضوعات بسیار آزار دهنده که برای کاربران تلفن های مختلف ممکن است به وجود بیاید سرعت پایین اینترنت است کهامروزه مشکل بزرگی است در این مطلب برنامه ای برای حل این مشکل را معرفی میکنیم

از جمله مشکلات ازار دهنده ای که کاربران تلفن های هوشمند با آن گریبان گیر خواهند بود کم بودن سرعت اینترنت است منحصرا زمانی که از شبکه های اینترنت تلفن  همراه استفاده میکنید آزار دهنده تر خواهد بود چرا که کاربر باید بیشتر صبر نماید که سایت مورد نظر بارگزاری شود که این خود باعث مصرف بیشتر باتری میشود، با این حال راه‌های زیادی برای افزایش سرعت اینترنت در گوشی‌های هوشمند موجود است، ما دراین مطلب برنامه ای کاربردی برای رفع این

یکی از اپلیکیشن‌های کاربردی و مناسب برای افزایش سرعت اینترنت در دستگاه‌های هوشمند اندروید، Network Speed Booster  میباشد که ازطریق فرشگاه نرم افزاری گوگل پلی قابل دانلوداست.

اپلیکیشنNetwork Speed Booster، در واقع سیگنال‌های دریافتی از طریق دستگاه‌های بیسیم  را تقویت می‌کند و این امکان را به شما می‌دهد که اینترنت را با سرعت و کیفیت بالاتری دریافت نمایید. در حقیقت این اپلیکیشن سیگنال‌های شما با برج‌های مخابراتی و مراکز به اشتراک‌گذاری اینترنت را تقویت می‌کند و باعث می‌شود شما اینترنت را با سرعت بالاتری دریافت نمایید.

 

ویژگی‌های این اپلیکیشن به شرح زیر است:

تقویت سیگنال‌های دریافتی

افزایش سرعت اینترنت

افزایش امنیت با شبکه‌های اینترنت

دانلود رایگان از گوگل‌پلی

نحوه استفاده آسان بسیار ساده بوده تنها کافی است پس از اجرای برنامه گزینه"Start booster" را انتخاب کنید. پس از آن  شاهد تغییری در سرعت اینترنت خود مشاهده خواهید کرد.

 

 

منبع:بروزرسانی

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time