آیا گوشی شما هم دیر شارژ می شود؟!

این روزها تلفن های هوشمند دغدغه بزرگی برای هر کاربر است و هر گونه مشکل در گوشی ها میتواند بخشی از کارهای یک کاربر را مختل کند. اما طبق آخرین نظر سنجی ها مهمترین مسئله ای که کاربران از آن گله دارند طولانی بودن زمان شارژ گوشی می باشد.

 درصورتی که از گوشی و کابل اورجینال آن بعد از خرید به درستی استفاده کنیم تا چندین ماه هیچ مشکلی نخواهیم داشت اما مشکل اصلی در نحوه استفاده کاربران از کابل ها میباشد. در این مقاله مواردی که باعث اصطکاک کابل و طولانی شدن زمان شارژ گوشی های هوشمند میشود را بررسی میکنیم:

1. یکی از عمده ترین مواردی که باعث خرابی کابل ها میشود، استفاده از گوشی در زمان شارژ کردن می باشد. این کار باعث خرابی سلولی Sleepy Cells باتری خواهد شد.  وقتی که گوشی شارژ میشود و همزمان از آن استفاده میشود برنامه هایی که در قسمت پشت و پنهان سیستم کار می کنند موجب کاهش قدرت باتری خواهند شد.

2.تعدادی از کاربران گوشی رو با USB  لپتاب یا سیستم شارژ می کنند و این خودش سبب کندی خواهد شد چون خیلی از USB  ها ولتاژ کمتری رو به موبایل انتقال می دهند. و سبب کندی شارژ خواهد شد.

3. مطمئنا بعد از خراب شدن کابل اولین قدم خرید کابل جدید است اما در صورتی که کابل اورجینال خریداری نشود و کیفیت خوبی نداشته باشد میتواند بروی باتری و زمان شارژ تاثیر منفی داشته باشد. متاسفانه این روزها با توجه به افزایش قیمت ها کابل های تقلبی در بازار بسیار زیاد شده است که در زمان خرید بایستی دقت لازم را داشته باشید و از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

 

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time