سرویس جدید دراپ باکس با قابلیت های جدید راه اندازی شد

دراپ باکس با در اختیار قرار دادن فضای ذخیزه سازی ابری امنیت نگه داری اطلاعات کاربران را افزایش میدهد. در همین راستا از سرویس جدیدی تحت عنوان '' دراپ باکس ترنسفر'' رونمایی کرده است و هدف اصلی این سرویس ارسال کپی از فایل ها میباشد.

یکی از مهمترین ویژگی های این سرویس امکان آپلود فایل تا حجم ۱۰۰ گیگابایت میباشد و کاربران دراپ باکس تنها با یک drag and drop ساده میتوانند فایل خود را از حساب دراپ باکس و یا کامپیوتر شخصی خود به سرویس ترنسفر منتقل کنند.\

در این حالت هم لینکی برای دسترسی به فایل‌ها ایجاد می‌شود که حتی کاربران بدون حساب کاربری دراپ‌باکس هم امکان دریافت فایل را خواهند داشت.

یکی دیگر از مهمترین ویژگی امکان گذاشتن رمز بروی فایل های ارسالی میباشد و همچنین میتوان برای لینک ها تاریخ انقضا مشخص کرد که بعد از یک تاریخ مشخصی دسترسی به فایل غیر ممکن میشود.

اما در نظر داشته باشید که کاربران عادی دراپ باکس در سرویس ترنسفر امکان ارسال فایل‌های تکی تا حجم ۱۰۰ مگابایت را خواهند داشت. کاربران سرویس Plus امکانات بیشتر و ارسال فایل تا حجم دو گیگابایت را دریافت می‌کنند و لینک دسترسی به فایل‌های هر دو گروه، تنها تا هفت روز معتبر خواهد بود. دسته‌ای دیگر از کاربران دراپ‌باکس که از سرویس Professional استفاده می‌کنند، امکان ارسال فایل تا ۱۰۰ گیگابایت را خواهند داشت و محدودیت لینک‌های آن‌ها نیز تا ۹۰ روز قابل‌افزایش خواهد بود.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time