• آموزش
  • ارسال شده :

نکاتی در مورد قابلیت های اپل واچ، که احتمالا از آن‌ بی خبر هستید!

همان طور که میدانید اپل واچ جز محبوب‌ ترین ساعت های هوشمند در دنیا محسوب می شود و افراد زیادی از آن استفاده میکنند. اما شاید این افراد به تمامی قابلیت های این ساعت هوشمند واقف نباشند. 

امروز میخواهیم چند مورد از این قابلیت ها را براتون بازگو کنیم. با بروزرسانی همراه باشید.
1- تشخیص موسیقی با اپل واچ
یکی از ویژگی هایی که میتوان به آن اشاره کرد، مجهز بودن اپل واچ به دستیار صوتی «Siri» است و به کمک این ویژگی‌، میتوان قابلیت تشخیص موسیقی را فعال کرد. برای استفاده از این ویژگی لازم‌ است که «Siri» را فعال کنید و از او بپرسید «What Song is this» . در این لحظه «Siri» با استفاده از اپلیکیشن «Shazam» موسیقی را تشخیص میدهد.

2- کنترل کردن «Apple TV» با اپل واچ
یکی دیگر از ویژگی هایی که میتوان به آن اشاره کرد، استفاده از اپل واچ به جای ریموت کنترل «Apple TV» می باشد. برای استفاده از این ویژگی لازم‌ است که وارد برنامه «Remote» در اپل واچ شوید و از آن طریق میتوانید هرکاری که یک ریموت کنترل انجام میدهد را بر روی «Apple TV» اجرا کنید.
3- کنترل کردن حمله عصبی و برقراری آرامش با اپل واچ
یکی دیگر از ویژگی هایی که میتوان به آن اشاره کرد،  کنترل کردن حمله عصبی و برقراری آرامش توسط اپل واچ است. برای استفاده از این ویژگی لازم‌ است که وارد برنامه «Breath» در اپل واچ شوید. این برنامه شما را تشویق می‌کند که نفس ‌های عمیق بکشید و خود را به آرامش دعوت کنید.
4- انتقال پیام های صوتی و متنی با افراد خانواده با شبکه درون خانوادگی با اپل واچ
یکی دیگر از ویژگی هایی که میتوان به آن اشاره کرد، انتقال پیام های صوتی و متنی با افراد خانواده با شبکه درون خانوادگی میباشد که برای استفاده از این ویژگی لازم‌ است که وارد برنامه «Home» در اپل واچ شوید و از آن پس، تنها کافی است که با صدا زدن «Siri» و گفتن کلمه ‌ی«Intercom» در ابتدای پیام خود، آن را برای افراد خانواده ارسال کنید.
5- پیدا کردن آیفون با اپل واچ
با انتخاب آیکون آیفون در نوتیفیکیشن سنتر اپل واچ، صدایی از آیفون شما بلند خواهد شد که به پیدا کردن آن کمک میکند.
6- حذف آیکون های غیر ضروری در «control center» اپل واچ
در «WatchOS 7» شما میتوانید آیکون های غیر ضروری در «control center» اپل واچ را حذف کنید. برای این کار روی دکمه ویرایش در پایین «control center» ضربه بزنید و سپس روی علامت منفی که روی آیکون ها ظاهر شده است ضربه بزنید.
7- گرفتن اسکرین شات از اپل واچ
با فشردن همزمان دکمه «Home» و «Digital Crown» میتوان از نمایشگر اپل واچ خود اسکرین شات گرفت که این تصاویر در آیفون ذخیره می‌شوند.
8- تنظیم صدای ایرپاد 
برای تنظیم صدای ایرپاد، لازم نیست که با آیفون خود این کار را انجام دهید. فقط کافی است با چرخاندن «Digital Crown» به‌ راحتی بلندی صدای آهنگ در حال پخش را کم و زیاد کنید.
9- گرفتن نوار قلب با اپل واچ
همان طور که میدانیم از اپل واچ سری ۴ به بعد، این ساعت‌ های هوشمند مجهز به سنسور تشخیص نوار قلب هستند. همچنین میتوانید برای مشاهده نوار قلب خود، وارد برنامه «ECG» شوید و ۳۰ ثانیه انگشت خود را روی «Digital Crown» نگه ‌دارید.
10- پاک کردن تمامی نوتیفیکیشن‌ های اپل واچ به صورت یکجا
یکی دیگر از ویژگی هایی که میتوان به آن اشاره کرد، پاک کردن تمامی نوتیفیکیشن‌ های اپل واچ به صورت یکجا می باشد. همان طور که میدانید قبلا برای پاک کردن نوتیفیکیشن‌ های اپل واچ، باید به صورت تک تک آن را حذف میکردید. اما اکنون با آپدیت سیستم عامل اپل واچ خود به «WatchOS 7» میتوانید با «Swipe» به سمت پایین، توسط گزینه ‌ای به نام «Clear All» تمامی نوتیفیکیشن‌ های اپل واچ را به صورت یکجا حذف کنید.

شما چند مورد از این ترفندها را می دانستید؟
همچنین میتوانید ساعت های هوشمند اپل را، با بهترین قیمت موجود، از فروشگاه آنلاین بروزرسانی خریداری کنید. برای خرید اینجا را کلیک کنید.
 
 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time