انتقال چت واتس اپ بین آیفون و اندروید در آینده نزدیک

بر اساس گزارشی که به تازگی توسط WABetaInfo منتشر شده است، واتس اپ در حال آزمایش قابلیت انتقال چت ها بین آیفون و گوشی های اندروید می باشد.
بر اساس این گزارش، این قابلیت بخشی از یک تغییر بزرگ در اپلیکیشن واتس اپ است که این تغییر بزرگ، امکان استفاده همزمان از واتس اپ در چندین دستگاه مختلف را فراهم میکند و قابلیت انتقال چت ها بین آیفون و گوشی های اندروید بخشی از آن می باشد.
تصویر منتشرشده در این گزارش، گویای این است که کاربران می‌توانند در آینده نزدیک، چت ‌های خود را که شامل پیام ‌های صوتی نیز می باشد، بین آیفون و گوشی ‌های اندرویدی انتقال دهند و زمانی ‌که کاربران آیفون قصد داشته باشند از واتس اپ روی گوشی های اندرویدی استفاده کنند، برای جلوگیری از خطای سازگاری با نسخه اندروید، باید آن را توسط اپ استور یا TestFlight که مربوط به نسخه‌ های آزمایشی می‌شود، به آخرین نسخه بروزرسانی کنند.
لازم به ذکر است که هنوز هیچ تاریخی برای عرضه ای این قابلیت مشخص نشده است، اما این قابلیت یکی از مواردی هست که کاربران واتس اپ منتظر آن هستند و باید دید تلاش واتس اپ برای ارائه چنین قابلیتی که سال ها در تلگرام وجود دارد، چه زمانی اجرایی می شود.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time